Prijava

фала ђе чули и не чули

Francuzi objavili siri spisak:
Tony Parker, Boris Diaw (San Antonio Spurs); Thomas Heurtel (Anadolu Efes); Antoine Diot, Ali Traoré, Jérémy Leloup (Strasbourg); Léo Westermann, Nobel Boungou-Colo, Mickaël Gelabale, Adrien Moerman (Limoges); Nando De Colo (CSKA Moscow); Fabien Causeur, Kim Tillie (Laboral Kutxa); Evan Fournier (Orlando Magic); Nicolas Batum (Portland TrailBlazers); Edwin Jackson (FC Barcelona); Charles Kahudi (Le Mans); Florent Piétrus (Nancy); Mouhammadou Jaiteh (Nanterre); Joffrey Lauvergne (Denver Nuggets); Alexis Ajinça (New Orleans Pelicans); Rudy Gobert (Utah Jazz); Ian Mahinmi (Indiana Pacers); Kevin Séraphin (Washington Wizards).

Јаки су као земља

Zlo od tima imaju. Ali plejevi jebeni: Parker, Ertel, De Kolo. Mada će ih Jovkara i Marković u džep staviti, šta... Muta reko...

Zgazicemo naspricane nba crnce
kapiram da se oni nas cimaju vise nego mi njih i zato je ovakav spisak

Kenyon Martin is expected to sign a one month deal with Panathinaikos.

Sunce ti jebem, idem u Grcku! Moram ovo da vidim.
Jedan od omiljenih jebaca obruca ikada!!!
https://www.youtube.com/watch?v=u_sCy_EWbtw

ау јеботекурац. Биће бољи од Муслија!!!

je l' ovo sasari upravo izbacio armani iz plej-ofa i evrolige?

Mislim da se igra do 4.

Jeste čuli da je Štime dao trojku?

Ne mogu da izbace armani iz el, imaju licencu

E a kad ovaj Milicic planira da igra za metalac posot ono kao, danas im gotova sezona?

Како готова? Ко сме Металца да избаци из даљег тока такмичења и ризикује батине сад кад је дош'о Миличић?

Pa lepo, danas dobija Partizan i cao zdravo. Jedino ako ga nisu za dogodine potpisali.

Selektor Istocnog Timora: Zasluzen poraz,ali i velika skola. NEk nam treca cetvrtina bude vodilja. Cvrsta odbrana i efikasan napad. To je cilj ka kome tezimo.

Gazi brate, Miličić je dogovorio za sledeću sezonu a ne za ovu. Bio sam u kabinetu kod Đukanovića na KBC Dedinje kada su to dogovarali, ne možeš da veruješ koje ludilo.