Prijava

Danas dok sam koračao od faksa do kuće slušao sam radio Index. I tamo je bila neka emisija, kako neki voditelj zajebava slušaoce da deli 100 besplatnih karata za upoznavanje sa Putinom kada dođe u posetu Beogradu 29. Februara.
Fora je što se oni jave, i traže kartu i onda im on kaže da Februar ima 28 dana ove godine, a ne 29.
I najavljuju tu emisiju na Indexu kao ne znam ti ni ja šta, i repriziraju je 10 puta jer je lik car i zajebo je nekoliko slušalaca sa ovom super forom.
Da li je moguće da je tako nešto ljudima smešno? Da li su nam kursadžije isprale mozak?
P.S. I šta je sa onim malim Markom na radiu S? Da li je moguće da je to nekome smešno?
On kao nazove neke montere satelitskih antena i raspituje se da li bi mogao od antene da napravi leteci tanjir. Onda mu oni lepo objasne da oni to ne rade i spuste slušalicu. A ovi u studiju se smeju, sve se zakocenu od smeha. Onda kao sprovode anketu po BG-u i svi anketirani kao: "Ma super je. Svako jutro ga slušam, popravi mi dan".

Мали је паметан за своје године, свака му час како прца народ, али је сморио.

To onaj radio gde se ona skinula za 10000 lajkova?

Ja mislim da je taj mali Marko zapravo ona Natalija jer imaju jako sličan glas, a da joj je glas samo modifikovan kompjuterski. Ili joj je sin ili neki random mali pederko sa retardiranim glasom.

Ako se niko od slušalaca ne žali, kako da znaju da im je program loš? Svako za sebe misli da je duhovit, jbg.

Hahahahahaha Roki pobedio.

Ne znam, meni te stvari nisu ni najmanje smesne. Imam jednog ortaka koji gotivi Gastoza ni to ne kontam. I tako. Njemu na primer nije smesno ono sto je i meni. Nadjem neku genijalnu definiciju/tekst i nista, samo me pita "I?" Mozda je problem u meni, ne znam.

Isto tako se smejem na idiotske stvari tipa ona slika kad je lik zamrzao govno, ubo nekoga i poceo da jebe u tu rupu.

To me i zbunjuje. Da li se ne buni ili oni pustaju samo pohvale, a kritike iseku?

ŠKK?!
http://static.fjcdn.com/gifs/Where_f3f4ce_2463093.gif
Faca je stavio na temu smešne slike mnogo bolji gif, ali ista suština...onaj me mrzelo da tražim...
U svakom slučaju, sve je otišlo u pm. I ići će i dalje...gledao sam lika koji zove 50 razl. brojeva, i pita ih (uglavnom ortake), gde ideš?! Oni naravno kažu kući...a on iz sveg glasa "KURCEM ĆU TE PUĆI!!!" Hahhahahahahahahaha ( svaki od tih 50 puta se smejao ko poremećen).

Što pre shvatiš da svaki čovek u zavisnosti od psihičke strukture, navika, vaspitanja i društvenog okruženja ima svoju vrstu humora pre će ti biti jasno zašto se ljudi smeju ovom klincu i tom voditelju. Da te intervjuišu verovatno bi rekao "nije loš mali", a ako bi rekao da je očajan, jednostavno to ne bi objavili.

Isto tako se smejem na idiotske stvari tipa ona slika kad je lik zamrzao govno, ubo nekoga i poceo da jebe u tu rupu.

To nije idiotski, to je genijalno. Elektrik Ritard je prejak.

lik zamrzao govno, ubo nekoga i poceo da jebe u tu rupu.

Da, bolje da je navatao neku glomaznu i lepo uzme obema rukama njeno salo i može da je jebe u bilo koji deo tela.

lik zamrzao govno, ubo nekoga i poceo da jebe u tu rupu.

E, ima i ovoga. Čudan je internet. Torta je laž inače, i to sve. Ali ovaj šo je zamrzo govno je bar kreativan, ako ništa.

Ne znam, meni te stvari nisu ni najmanje smesne. Imam jednog ortaka koji gotivi Gastoza ni to ne kontam. I tako. Njemu na primer nije smesno ono sto je i meni. Nadjem neku genijalnu definiciju/tekst i nista, samo me pita "I?" Mozda je problem u meni, ne znam.

+ milion, jeb'o ih gastoz majmunčina, kad ne kapiraju defke

kizo, kad si već tu, da ti kažem da se divim tvom smislu za humor. Stvarno, nikako to da ti kažem.

То је са електрик ретарда, најбољег сајта на интернету кога су илуминати угасили.

Pa da Cace, na prvi pogled je idiotski, dok ne shvatis koliko je genijalno. Takvi ljudi nam trebaju!

Kiza je car, u pravu je Nata. Bas.

Evo, šta sam rekla :)

ma ljudi bre prsli...navikli da se smeju reda radi kad im nista nije smesno,iz pristojnosti i to im je sjebalo mozak da im bude smesno sve sto ima bilo kakve elemente humora 0.0