Prijava

Ej, jes' malo oftopik, ali me zanima kad zombi umre, da li mu se godišnjica smrti u zombi komjunitiju trači na datum kad je prvi put kao čojek umro (pre nego što je postao zombi), ili kad je poslednji put (kao zombi) umro? Ili oba datuma, ali opet kontam da im je mnogo da se troše pa moraju ipak odabrati jedan datum? Da li su više raspadnuti zombiji u zombijevskom svetu zdraviji od manje raspadnutih zombija, idući obrnutom logikom? Ah, toliko pitanja...

Moze. Ja sam bijo

Pretpostaviću da si bio zombi, jer se lakže izvući iz zombinga nego iz klabinga.

Seru lik klaberi?

Ај сад да отворимо тему са питањем да ли једнорози набијају рог својим женкама упичку, они исто не постоје.

Ај сад да отворимо тему са питањем да ли једнорози набијају рог својим женкама упичку, они исто не постоје.

Можда не постоје, али набијају!

Da li postoji zombi jednorog?

Zombiji su klaberi kojima ponestane koksa.

Pretpostaviću da si bio zombi, jer se lakže izvući iz zombinga nego iz klabinga.

Seru lik klaberi?

Izvukla me neka ciganka sto prosi kod zeleznicke stanice u Novom Sadu. Sad sam opet covek, samo imam jedno oko kao zombi kad sednem u separe i narucim Red Label u kantici leda sa prskalicama.

Seru lik klaberi?

Ja nisam srao, ali nisam ni merodavan zato sto nisam jeo. Zombiji jedu mozgove, a drustvo u kojem se trenutno krecem oskudeva sa istim.

Još jedna potvrda da su zombiji bulimičari, izgladne se načisto dok natrče na nekoga sa mozgom, naravno da će onda da navale.

ja ne znam koji kurac sa temama ovih dana.

Pupete nisi ti ni bio klaber cim si hteo da pobegnes od klabinga. Pravi klaber to ne radi jer nema potrebe, nisi navucen. Ti si onda bio narkoman.

Зомбији су најгеј тема која постоји на интернету

ja ne znam koji kurac sa temama ovih dana.

Опасно се луче екскременти по форуму.

Зомбији су најгеј тема која постоји на интернету

Upravo to, sama ideja je toliko glupa i besmislena da je nevjerovatno, ajde vampiri bar imaju dobru pricu, ali zombiji jeboteee nikada nisam shvatao lozenje na price o njima

Pupete nisi ti ni bio klaber cim si hteo da pobegnes od klabinga. Pravi klaber to ne radi jer nema potrebe, nisi navucen. Ti si onda bio narkoman.

Caleta je sramota da kaze da mu je sin narkoman kad sedi u kafani, pa koristi termin "klaber". Nemoj nikome reci, to bi ga dotuklo.

Зомбији, њихова апокалипса, заједно са све дебелим гиковима који се нешто као спремају за њихов напад су сморили годину дана после добијања нета

pa ispari hrana dok se sunčaju... ne, čekaj, zombiji ne smeju na sunce... ne, čekaj, to su vampiri... e pa ne znam...