Prijava

Утисци?
Да ли мислите да су извођачи добри, лоши, превише анонимни, довољно познати..?
Такмичење је по вашем мишљењу праведно, неправедно, лепо одрађено, лоше организовано..?
Какве су нам шансе у наставку такмичења?
(ако је уопште неко гледао)

Jednom rečju, UŽAS!

Kao da sam slušao jednu te istu pesmu sat vremena. Teško je moglo gore.

Mislim da ljudi ne bi trebalo uopšte da misle o takvim događajima sa lošom muzikom i vrhunskim preseravanjem.

Мислим да би једино Душан Свилар имао поштене шансе да уради нешто на Евровизији. Остале песмице су тра ла ла ла, ја те волим, ти си ми девојка, па смо раскинули а и даље те волим...

Meni se svidela samo pesma grupe Kal, Usne Kadifa, ili kako se već
zove pesma, ali nisu prošli u finale.
I Saška nije loša. Sve ostalo je baš nesrećno.

NEŠA GALIJAAAA!!

Ja veće govno od manifestacije nisam video. A gledao sam dosta govana za života.

"ja je voleo, ona mi oprostila, pa se pojebala sa poštarom"

Ja znam da smo mi srceprajuća zemlja, al ono sinoć je smorilo međeda, negde na pola me žena munula u bubreg, zamalo zaspo.
Gorica i Dragan izvukli stvar donekle. Smejao sam se ko lud kad sam video kako su ih popakovali u bekstejdžu ko penzionere u čekaonici doma zdravlja.

Nismo bre mi zaslužili da odemo na Dugino poselo a ne na manifestaciju ko što je Evrovizija.

Dušan Svilar Joksimović

ja je voleo, ona mi oprostila, pa se pojebala sa poštarom"

тако је кад се удруже марина туцаковић и саша милошевић маре. најбоље певаче упропасте са нананана тралалала песмама.

Nismo bre mi zaslužili da odemo na Dugino poselo a ne na manifestaciju ko što je Evrovizija.

Немој ни да прецењујеш Евровизију, није то неки баш културни догађај. Више као ЗАМ са малко бољом продукцијом. :Д

Нисам гледао синоћ, ал сам одслушао јутрос ових пет и све до једне су срање. Ај што су срање и то тешко, него што неки извођачи не знају ни да певају. А и сценски наступи су им срање. Док не чујем остале песме, не могу ништа да причам, али од 250 или 350 песама које су послате на конкурс, ово да буде пет најбољих...?

Mislim da ljudi ne bi trebalo uopšte da misle o takvim događajima sa lošom muzikom i vrhunskim preseravanjem.

песмице су тра ла ла ла, ја те волим, ти си ми девојка, па смо раскинули а и даље те волим...

Jednom rečju, UŽAS!

Немој ни да прецењујеш Евровизију, није то неки баш културни догађај. Више као ЗАМ са малко бољом продукцијом. :Д

Jebo majku u pravu si. Pre bi gledo Zam nego ovo sranje ponovo.

Nismo bre mi zaslužili da odemo na Dugino poselo a ne na manifestaciju ko što je Evrovizija.

Jeste a evrovizija je vrhunac muzike u svetu i univerzumu
Pogledajte nastup one tri pičke iz prvog glasa ne zbog pesme nego zbog sisa preporuka isključite zvuk

SKY's su najbolje. Ono, glupa je pesma i ne znaju da pevaju, ali su najbolje xexe

Beobong-bg festival đankoza u duvanju
opaaa ajmo naslovna!

Bog te mazo da li je neko stvarno trošio vreme na gledanje onog sranja???

Ja uzeo da pogledam Mirnu i Saru zbog sisa, al sam se zajebao što nisam isključio zvuk. :bljuv: