Prijava

I ja ću riknem od raka, pa se ne kurčim

Internet je mesto gde možeš da dobiješ sve neizlečive bolesti. Jednostavno sabereš sve svoje simptome i vidiš da je uvek ono najgore. I naročito se preporučuje hipohondrima da to rade!

Ми знамо то! :)

PA JA MU TO SVE VREME GOVORIM, VIDIŠ DA NEĆE DA ME SLUŠA!

NE OSTAVLJAŠ MU UTISAK OZBILJNE OSOBE ŽENO, ZATO TE I SLUŠA. IMA TE TUŽIM GAZIMUDU ŠTO KVARIŠ OMLADINU LOLOLO

ma joj bre, pa ne može niko ovde da ti da validan savet. ako se brineš, aman nemoj se brinuti, može da bude milion totalno benignih stvari. problem nećeš rešiti večeras, prema tome nema poente da nas pitaš, i onda još više brineš i razmišljaš o tome. što kaže skarlet "I'll think about that tomorrow..." sad uzmi izdrkaj, pa na spavanje, a sutra idi kod lekara.

sad uzmi izdrkaj, pa na spavanje, a sutra idi kod lekara.

Bolje plati kurvu pa sledeći put da otvoriš temu o kvržicama na kurcu!

Ja sam poprilicno siguran da umires. Koliko brzo, to vec ne mogu da ti kazem.

Знао сам једног, имао све исто тако...

Bolje plati kurvu pa sledeći put da otvoriš temu o kvržicama na kurcu!

Ovo je još i nabolji savet na sve tri strane. Gorko-slatko je iskustvo da svi saznaju kako si oboleo od polno prenosivih bolesti, nećeš jebati neko vreme al bar svi znaju da si jebo. Može i da bude gorko-gorko ako nisi jebao nego bio jeben.

Pretraži na netu, nemoj se ovde raspitivati. :)
Sad sam našla da su to uvećane limfne žlezde, obično se povećaju kada imaš neku upalu. Bolje idi kod lekara, uradi briseve uha, grla i nosa, daj krv na analizu pa će ti lekar na osnovu analize prepisati odgovarajuću terapiju.
Ne bih da te plašim, možda su i čvorići.

Rakčina, bratko, gotov si. Đuskaćeš uz Vječnaja Pamjat... u stvari, nećeš.