Prijava

Hustle je naziv neke britanske serije o grupi prevaranata koji... pa varaju ljude, jelte. Ima dobrih forica, uzimaju pare, sjebavaju bogatase i mnogo su kul. E sad, ko je gledo, gledo, ko nije, nije, nebitno je. Mene zanima, posto odje ima svakojakog sljama i ljudi raznoraznih psihickih sklopova, jel iko ikad izveo tako neku prevaru? Kontam da jeste, al nemojte da pricate kako ste zajebali drzavu za desetine iljada evra, najebacete, dajte neke sitnice, al da bude zanimljiva prica, kontate? zajebancija ovo-ono.

ukradene jabuke sa pijace ne primamo, dajte nesto boljse!

kad je to i kako se zove?

Има на дискевереју о преварама шоу, раде један дебели, један мачак и једна пизда (уффф који вуд фак), и снимају како лајв сјебавају људе на разне форе. Е то је за мене парада поноса!!1 (и тамо се могу покупити баш "корисне" форе)

Детцхко, како си мого да одговориш пре него што сам ја постовао?

Оће то кад се иде преко у.вукајлија.цом сервера, сјебано време на њему.

Ево сад је ставио мој пост испред Седовог.

hahaha madjie! ne znam jebesmisve

Nigde ne možeš varati kao u kazinu, kad ti ja kažem. ;)

ajde bili, daj mu ga malo konkretnije!

Ne smem, naćiće me u gradu. :D

Кривично дело да признајем, а момак? Који си Нот а Цоп са твитера лололо.

hahaha e jeste sise, e

Podplatio ga pripadnik db-a, pa pokušavca da se infiltrira među nas u novoj ulozi, ali ne damo!

the real hustle се зове емисиа, имаш епизоде на тјубу. Мада све ово раде у западном друштву, питање је како би ово прошло код нас

http://www.youtube.com/watch?v=KLmqsse_2Y0

Па може да се вара и овде, ако нађеш неку кафану која има сјебане покер апарате можеш да направиш хаос..

Trišo, govorim kao radnik u kazinu, ne kao posetioc istog. :)

Jedan baja je radio u kladionici jednoj u Bijeljini.. Pomeri vreme na računaru nekih 3 sata unazad, otkuca sebi tiket utakmica koje su se završile u tom periodu i vrati vreme kako treba.. I posle je imao nekog drugog ortaka koji mu kao dodje i isplati sebi tiket.. Ne bi ga ni skontali da se nije kurčio po gradu pa ga odrukali..

Jedan baja je radio u kladionici jednoj u Bijeljini.. Pomeri vreme na računaru nekih 3 sata unazad, otkuca sebi tiket utakmica koje su se završile u tom periodu i vrati vreme kako treba.. I posle je imao nekog drugog ortaka koji mu kao dodje i isplati sebi tiket.. Ne bi ga ni skontali da se nije kurčio po gradu pa ga odrukali..

Ovo je moj pozanik odradio, samo treba da bude manji lanac kladionica, koji nema sisteme zaštite.

to sansjane, takve price, ajmo dalje

jebo mater, pa što se morao hvalit
kakva kul prevara!