Prijava

срамота ме било и кацам плакао на растанку са учитељицом лоло

Kad sam bio sa roditeljima i rođacima na ljetovanju u Bečićima, zaključao se u sobu i zaspao (jer sam bio jako umoran) i oni kucali na vrata, a ja ih nisam čuo... pa je tetak morao ući u sobu iznad naše pa se spustiti sajlom na naš balkon i tek onda ući u sobu i otkljčati vrata jer sam ja jebeno spavao i ništa nisam čuo... :O
tad sam imao 10 god

Срање су вам бламови.

Е јес' то Натнат, ал не знам зашто, никада нисам шишкиришкиу у кревет или се ушорао овако, ни као дете. И често сањам то, посебно кад се налочем пивчине па ми се иде у њц а пијано не могу да се разбудим.

Preko dana se prisećam tako tih blamova, a sad kad hoću da navedem neki ovde ne mogu da se setim.

Kada sam drugarici za rodjendan poklonio gace i cokoladu. Nisam imao pojma, bio nackli, a drugarica starija (iz ulice drugarica, ja imao 6, ona 12-13, jebemliga). Keva imala u steku neke simpaticne plave cega sa cveticima i spakovala mi da ponesem, uz nezaobilaznu cokoladu. Jos riba kao na rodjendanu otvarala poklone i govorila sta je ko doneo.
Smejali mi se svi prisutni. Bas teska blamcuga.

Natnat, imala si fenomenalnu uciteljicu!! :))

Јеси јој после поцепао те гаћице зубима, Атифе?

PLAKO SAM KO DETE NA NJENOM VESELJU

Dok sam bio klinja u jednoj situaciji sam ga izdrkao u lavabo i u međuvremenu sam izašao iz kupatila kako bih nešto uradio i totalno sam zaboravio da očistim lavabo. Posle keva bila u kupatilu i ja se sjetih da sam zaboravio da očistim. Izlazi keva, ja ulazim u kupatilo kad tamo čist lavabo. Aukurac kakav je to blam bio

Jednom sam na srpskom umesto "brine" rekao "brije", nakon čega je nastala neprijatna tišina, živ sam se pojeo.

Нисам, Јебач, тад сам још имао млечне, па нисам имао сучим, а док сам узгојио ове тврде она се одселила :/

Jebo sam sneška kad sam bio pijan. Ali imao je dobre sise.

Blam me kad vidim moje prethodne postove na ovoj temi x)