Prijava

Pogledajte dokumentarac http://vimeo.com/42032535

Svjedočanstvo ljudi koji su se izliječili od dijabetesa, visokog krvnog pritiska, gojaznosti.

Usput, za one koji neće pogledati video, da kažem da sav program vodi ljekar. Negdje u divljini Arizone. Mislim da mi imamo takvih divljina i previše, da je šteta što nekome nije palo na pamet da tako nešto otvori kod nas. Činjenica je da ljudi sami, ispočetka, jednostavno nemaju volje da svoj organizam podvrgnu tako radikalnoj promjeni, posebno što nemaju zdravih navika od malena.

Postoji mnogo varijacija na temu sirove hrane, npr. Brojsova terapija (pijenja samo svježih sokova od povrća) kojom se pobjeđuje rak. Mislim da svako u svojoj okolini zna nekoga ko je isprobao nešto od tih metoda liječenja i uspio tome.

Da li biste nekad ako biste imali neki zdravstveni problem pokušali nešto ovako ili pak preventivno samo?

Da li vi nekad živite samo na voću i salatama? Ljeti, npr.
Osjetite li promjene u organizmu?

Odgovor je ne, samo želim da podelim i ovaj dokumentarac www.imdb.com/title/tt1528734, na istu temu.

Да ли у "сирову" храну спадају и жива јаја? :))

Termički obrađujem ono što moram, čak i kad meso pržim, gledam da ga ispržim tek toliko da ne bude živo. Elem, sad će da se jave prdonje koje piju živa jaja, samo malo sačekajte.

Ја пијем јаја. Шта ти имаш против тога?

Ма зајебавам се, напис'о само због провирона. :Д

A da bi se prešlo na sirovu hranu mora se to raditi postepeno. Ne bih mogla da jedem presnu hranu.

Jeste, i očnjacima koljemo travu i kamilicu.

A slepo crev? Pitam li se sto je zakrzljalo...

Bio sam na toj sirovoj ishrani mesec dana, posto sam se nesto kurcio kako ja to mogu , onda sam izdrzao metar dana dok nije prosao rok i naravno vratio se regularnoj kuhinji. Moram da priznam da se jesam osecao bolje fizicki. Ali i da je taj tip ishrane vrlo dosadan i gej.
Jbg, jebo što ćeš da živiš ko kornjača kad ne možeš da pušiš, piješ i tamaniš gurmansku.

A kako jedete sirovo meso jebo vas ćaća vegetarijanski

Нпр. занимљиво је да је људски организам створен да би јео биљну храну: Имамо дугачка црева као и сви биљоједи

Заправо није. Упореди дужину црева нпр. овце, вука и човека. Какав резултат добијеш? :)

Негде сам прочитао и да су гладијатори јели само сирову храну, базирану на житарицама, да би поднели тешке тренинге.

Нису јели сирову али јесте била базирана на житарицама, али су јели и месо одређеним данима.

Неке врсте веома здравог поврћа су такође веома отровне уколико се хидротермички не обраде.

A kako jedete sirovo meso jebo vas ćaća vegetarijanski

Ne jede se meso uopšte u sirovoj ishrani.

Није довољно сирово. Јурити јариће по дворишту и кидати им зубима месо с леђа, е то је за мене парада сировог меса!

Nismo kurjaci sumpor ti poljubim.

Ne bi niko pretpostavio kad vidi 'vakog preldžiju ali jeo sam tako neko vreme kad sam počeo da studiram, matori se naložio da se tako hrani pa zabranio termički obrađeno na globalnom nivou da mu ostali ne bi pravili zazubice. Mene savršeno boleo kurac, ionako sedam za sto samo da dolijem benzin, volim da kuvam a ne da jedem.

Све је то ок, лијечење од рака и то и кад промијениш све, али ко пије жива јаја, тај косе неће имат' још дуго, чисто да знате.

ко пије жива јаја, тај косе неће имат' још дуго, чисто да знате.

To samo ako te onaj kome ih srčeš pritom drži za kosu. OPAAA