Prijava

Međed jede i bobice i tako ta sranja, ali ne jede trave i salate i povrće

Gej meda :)
http://www.grandpas-wisdom.com/images/bear-celery.jpg

on to ne jede Nato, sprema ručak bosančesorosima :)

Medo mi lomi voćnjak i sladi se šljivama.
Svakog septembra ...

Sačekaj ga i pitaj ga OĆE KO KURCA AHAHAHAH?

Bogami, prepuštam to drugima, ja sam daleko bar 30 km od njega, pa nek on lomi, ionako će sve da plati država, kekeke
Medo zaštićen ;-)

jabuka je za strejtere

Jabuka je za streljanje.

Meni je voće više gej neko povrće. Povrće može ići mesom, ali voće... Ima neka riba na faksu jedno vreme donosila maltene kilo jabuka i pojede sve do kraja predavanja. Kapiram da posle prdi sve u 16 i ne da dečku u dvojku.

Ау. Има ли неко искуства са борбом против мононуклеозе, шта се користи од хране итд?

Ако је зајебана мононуклеоза, избацујеш месо, јаја, млеко, не сећам се шта још и пијеш супицу на сламку, пошто ти је сигурно отежано гутање. Лежиш неколико дана, једеш воћкице, сви ти титрају јајца и после ти буде боље. А да, ако је зајебана онда ћеш да се отањиш једно 15 кила и шес' месеци будеш сјебан, док се не опорави јетра/слезина, не смеш да пољубиш девојку да јој не пренесеш (сем ако ти је она пренела, онда је зајеби тако што ћеш да јој увалиш сиду, ко је јебе кад је педер) ал' пошто си вукајлијаш и немаш рибу то и није неки проблем.

Јеси добро Симе? :((((

ortak je preležavao celo leto mononukleozu

Bila jedna đembela, preležala mononukleozu, smršala usput deset-petnes kila i sad je dobra pička.

Покренула после рекламни програм: "мононуклеозом до курца", чуо сам за њу.

ХАхаха Радмило легендо. Имам мало другачије симптоме, мислим да није то у питању, али хвала свеједно. Аџаксе добро је ал може и боље, знам да си збиља био забринут ;*