Prijava

Voli li neko od vas da igra odbojku i ima li zainteresovanih da igramo na Adi?
Moje drustvo je operisano od sporta, nijedna drugarica nista nije trenirala, bas nemam sa kim da igram.

Igraće Ninka, stalno gleda posle fudbala na te terene.

Da, definitivno očekujem Ninku da zaigra odbojku.

ОК Партизан игра рекреативно одбојку хехе.

BA CI SI SU DA SE IGRAMO

DA SE IGRAMO

DA SE IGRAMO

sto morate da smarate ovako na svakoj temi, ozbiljno pitam

није до тебе, до нас је. ти си супер дјевојка и лијепо се љубиш и носиш ташну на тако префињен начин али ми имамо неке проблеме. Разиђимо се ко људи да ти не би испаштала због тога нејкед касније.

Ja volim da igram odbojku, a naročito odbojkašice...

Сврати Спавалице кад је ВОС сигурно ће неко хтети да игра. Увек има неко ко се лади или ко уопште не воли фудбал. х)

Da bre. Siguran sam da će VOS podržati i ovaj sport. Postajemo sportsko društvo lagano.

ако се скупимо некад ја бих игро, иначе играм. ал ако ћемо песак онда тек на лето. мада има и бетонских на ади.

Što da ne, odbojka je ok sport. Igrao sam i na betonu i na pesku, a i u sali. Kapiram da bi moglo da se organizuje i to čak u varijanti da se fucbaleri, košarkaši i odbojkaši okupe istog dana i da se piči ko šta voli.

а и бољи је бетонски ту се бар игра стварно ово песак није то то, више зајебанција.

Jebaga ti Davide ne jurimo transfer u italijansku ili tursku ligu, može i zajebancija na pesku :)

Kapiram da bi moglo da se organizuje i to čak u varijanti da se fucbaleri, košarkaši i odbojkaši okupe istog dana i da se piči ko šta voli.

ovo bi stvrano bilo lepo
pa moze i na betonu, lakse je nego na pesku :D
ok, kad vi igrate fudbal?

пази песак не може брате гонзо док није баш оно лето да после улетиш у језеро или под туш, а бетон може ал не знам дал нам треба наша мрежа итд. а фудбал играмо суботом или у 2, 3, 4 како кад.

Spavalice, vidiš kaki su muškarci, čim im pomene neko odbojku odma im um postane perverzan
Trebala si odma' da napišeš MUŠKI STOP :)

Vučice, bez muških teško da će igrati odbojku, koliko ja vidim.

Neka ih, ne smetaju meni muski :D
E ako dodjem i ako niko ne bude hteo da igra ima da vas bijem redom.

ne kenjaj bre.nego,ja volim da igram odbojku sa zenama.uvek greskom posaljem visu loptu.ne znam koji mi je kurac.stvarno sam svinja.juce sam koleginicu na faksu cikao da spoji 2 lakta.rekao sam joj da to zene ne mogu.
gorecu u paklu.