Prijava

Sada sam detaljno procitala uslove koriscenja ovog sajta, sta sme, sta ne sme, prava, obaveze i sankcije. Sve je to ok, ali nedostaje jedno pravo, ali ono bitno, pravo na advokata. Zar ne bi bilo ok da moderator kaze clanu: Imas pravo na advokata, imas pola sata da ga izaberes, ukoliko ne, onda ban. Advokat bi bio tu da odbrani okrivljenog clana u skladu sa pravilnikom ili da mu smanji kaznu. Advokati ce biti izabrani po sledecim kriterijumima:
1. Mora da bude penzionisani moderator
2. Clan koji se opametio nakon vise banova
3. Clan povratnik iz trajnog bana koji se smirio
4. Rascinjeni mod koji je radio u korist clanovima
5. ostali na osnovu napisane molbe

Advokati rade iskljucivo ako ih neki clan angazuje, a ne da se sami ubacuju bilo da brane, bilo da se reklamiraju da su advokati ili da se ubacuju u raspravu clana i nekog njima omrazenog moderatora.

Advokatska komora ce takodje imati svoja pravila i propise koji ce biti u skladu sa uslovima koriscenja sajta.

Tebe beše jebo neki cigo?

Mene zanima zbog čega krave vole da seru po asfaltu. Čim na asfalt, čim se istovari.

Jeste, jeste, iz Bangladeša.

I ja kad odem u neki fensi lokal i naiđem na fensi ve-ce, potrudim se da se iserem, ono, koristim mogućnosti za sve pare.

rock jebozovna si na toj slici

to bi bilo zanimljivo,al nista od toga,preprealno :::))

Imam ortaka što kenja tako po veceima u nekim fensi mestima iz sporta.

Advokatska komora se nece mesati u vlast i pravila, za to sluze aktivisti :)

Advokatska komora ce imati javne sednice.

Advokat moderatoru mora da daje argumentovanu odbranu.

Advokat je tu da moderatoru pomogne da bude objektivniji i da clanu ulije sigurnost u pravosudni sistem vukajlije, uputi ga u pravila.

Adokat vs moderator znaci prevenciju krivicnih dela i objektivnije vodjenje sajta.

Smatram da se neke stvari mogu na lep nacin.

Najstroze ce biti zabranjena zloupotreba advokata, da clan misli da sme da cini prekrsaje misleci da ce advokat da ga svaki put odbrani.
Nema teorije!

Кад помену адвокате, имам ја занимљиву анегдоту...

Био вашар у Светлићу. Кренули мој друг Срђан и ја, ваља нам нахватати коју девојку, да не забагримо, јелте.

И тако ми одемо на вашар, а оно све скотови неки, и ми шта ћемо, одемо под шатру да пијемо. Попили ми неколико пива, оно пала ноћ, устајемо да идемо даље, кад крене неки клошар тамо да нас гледа.

И ја му кажем: "Ша је било, а?", на то он мени одговара "Немој, Слино, брате, нећу да се качим, све је у реду!", кад упада Срђан и каже "Ша ти сад кажеш да Слина лаже, а? Је ли, педеру, маму ти?" и завали га флашом. И онда и ја кренем и изнабадасмо ми те ликове.

Одосмо после на спавање. Јес да нисмо ухватили ништа женско, ал и ово је нешто, више него многи који су се тад у Светлићу задесили.

Један мој друг кењао испод једне терасе на приземљу, не знам зашто, ал му било гушт да се завуче тамо.

Kako, reci mi samo kako ti je ovo palo na pamet?

Još jedan moj ortak se iskenjao ispod klupice u vrtiću, posle se deca igrala tu, a on se zlokobno smeškao.

Ја сам за то да кењање по фенси местима буде олимпијски спорт.

Него чекај сад, а ко ће да плати адвокату за тај његов труд и на који начин?

ПРЕДЛОГ: Да оснујемо и валуту која ће да важи на Вукајлији! ДА се путем Пејпела купује та валута и да се њоме плаћају Вукајлијашки адвокати и да се подмићују модератори да нам бирају деифниције!

ne jed'te govna mnogo... kakav crni advokat..

Pa, palo :) zasto da ne? Ako vec imate zakon i sankcije, imate tuzioce, mora tu da se nadje branilac.

E, a što je moj ker znao da se iskenja pa to je bio šou ljudi, to je bio šou!

Може валута да се зове Брка. И онда кад хоћеш да платиш адвоката, шифра за плаћање да буде Брка Брка, мени је фрка фрка, и онда да се пребаци на рачун адвоката онолко Брке колко тај адвокат има тарифу. А сајт да задржава провизију на трансфер Брке са једног члана на другог.

Šalim se nisam imao kera, ali ni burazer ne zaostaje.