Prijava

Gugi ovi se inače zovu Zavidovićki talasi, ima jedan snimak kad prevrne plesaljka astal. Ali ova, dimije, patike, i najbolji momenti na 3:30 kad izudara lika guzicom, i na 4:03-4:05 kad lik skonta da mu se digo, nenadjebivo...

http://www.youtube.com/watch?v=Mdfm5MamzLg

U vukajlijaškoj kafani
Mrtav pijan Džani
Teši ga budala Disident zvani Samir
A Đildi ka Budvi gazi neki Kavasaki
Dvesta na sat s Paninarom pozadi
A vukajlijaški Nostradamus
Poznatiji k'o Luks
Predviđa još pet dina
Slađe, golfa, eseja i
Duvanja u falus

AJMO SVI!
ZAJEDNO!
S' BOB ROCKAROM!
DA LAJEMO!
AV! AV! AV! AV! AV!
AV! AV! AV! AV! AV!

BOBI VRATIO SI SE DA IM JEBEŠ KEWE BOBI

vozimo se mi i sa nama bleji lik neki koji ono samo cuti i tuzno gleda u stranu,stali na semaforu kod neke reklame za niveu i lik pogleda picku na reklami i kaze tuznom facom i glason--jao,kako bi ja voleo da imam ribu...brate ja sam se udavio od smejanja,al bukvalno,zamalo se nisam udavio

ne znam kako da vam opisem taj njegov pogled i glas koji sam prvi put cuo posle ,,cao,(i ime koje sam odma zaboravio,posle 4 stotinke),,

on je za ovog lika doktor

hahaahhahahahahha šta je ovo

xaxaxaaxaxax mrljo dragi krute jebo

http://vimeo.com/100512499
kad se sad nisam zacenijo

NAJBOLJI VIDEO IKADA!

Vozim ti se ja neki dan kroz Federaciju, kad mi neđe oko Bugojna radio ufati neku stanicu, mislim da je bila radio Zenica, kad tamo - želje, čestitke i pozdravi. Red Šabana, red šabana, red Šabana, red šabana, pa opet Šaban (Ja jes' popularan jeb'o sliku svoju ćelavu.) kad se u po frke javlja neki stariji gospodin, kaže, nevesele mu pjesme, hoće malo da razveseli situaciju. Mislim se, saće pane neki Nino, Hakala il neko sličan, kad dedo pita možel Hari Belafonte i pjesma Kuku ruku ku. Umal se ne udavih kolom.

Moj muž vadi neku zimsku jaknu, pretura po džepovima, uzme nešto, seda na stolicu i najtužnijim mogućim vapajem: "EEEVVOO GAAAA"
Našao je ključ od kola. Ništa strašno.
Strašno je što smo pre pola godine, misleći da je izgubljen (meni je zapala ta krivica):
- vitlali po parkingu (da meni nije slučajno ispao iz tašne, džepa),
- plašili se da nam neko ne mazne auto (centralno zaključavanje i tako to) dok ne vidimo šta ćemo,
- čak i dali auto rođaku jer je bilo dovoljno da nalazač ključeva šeta po kraju i dokopa se mog miljenčeta,
- novi originalni ključevi su 300e u servisu i čekalo se oko mesec dana na njih,
- narezao nam je i nadrndao novu šifru neki Lik koga nam je pola grada preporučilo.

Elem, dadosmo podosta para tom Liku. Naravno, ta centralna brava nije radila ni mesec dana.
Sad ko slepci nabadamo ključem po bravi.

jutros sam video džukca kako se igra sa ostalim uličnim džukelama, s tim što je ovom ispalo jedno oko i drži se samo na onaj nerv šta već pa visi i landara tako 3-4 cm kako džukac skače hahahaha
mislim, težak bedak realno , al ono, do jaja morbidno smešno lel