Prijava

i jesu mu ga pustili? :D

Nećeš vjerovati - jesu! Samo, čini mi se da je glas bio malo dugačiji od ovog na klipu što si okačio. Ili nije bio Hari, ili nije popio jaje prije nastupa. ;)

Moj muž vadi neku zimsku jaknu, pretura po džepovima, uzme nešto, seda na stolicu i najtužnijim mogućim vapajem: "EEEVVOO GAAAA"

I jesi li ga sutirala po celom telu, ili si izbegavala lice, da ne ostanu tragovi?

Jericho, smejala se....to je sve.

Večeras mi kod druga u stanu i ovaj jedan inače kuvar po zanimanju mjesto tjesto za picu i prilazi taj što je njegov stan i pita jesi li stavio brašna u to tjesto
SU ZE

''haha jebote, ima jedna pesma ''projdi vilo'' u kojoj se te dve reci ponavljaju surnaes puta. pretpostavimo da je to projdi bila greska, pisac hteo da napise prodji

i kao, prodji vilo, prodji vilo, PRODJI VILO JEBOTE, hahahah neka nagluva vila, i ono kao gleda ga a ovaj se dere PRODJI VILO, PRODJI VILO JEBEM TE U DUPE''

vristah dobrih deset minuta, zamisljajuci dzibonija kako se derenda na vilu

jutros sam video džukca kako se igra sa ostalim uličnim džukelama, s tim što je ovom ispalo jedno oko i drži se samo na onaj nerv šta već pa visi i landara tako 3-4 cm kako džukac skače hahahaha
mislim, težak bedak realno , al ono, do jaja morbidno smešno lel

hahahahaha
bas to,smesno i kanal u isto vreme

inace zadnji put sam se smejao ljubazno pre neki dan u basu,svi sede onako smoreni,cute,ja blenuo ispred sebe u prazno,zalutao u um svoj,monotono sve,nista se ne pomera,samo prolazi debeli lik sa prestomacinom koja landara i ide onako u stranu i neku ribu koja je sedela klepi sa stomakom,poklopi je,cak se i cuo onaj zvuk mekani,i njoj i njemu bilo neprijatno da reaguju na bilo koji nacin,pa se monotonija tisine i mrtvila u basu nastavila,osim mene koji sam se naslonio na prozor i sudrzavao se da ne izbacujem smeh iz sebe,bilo mi glupo da im placem tamo u facu

Olaniče, što nisi branijo vrlu djevu od drskog trbonje, poslije bi se ziher osevapio uhuktalim uguravanjem usplamtjelog gromopucatelja. Nikad viteza od tebe.

,,hej ti,mladicu,, nasilniku povikao bi...,,da si ostavio ovu mladu damu na miru,,
mlada dama se stidljivo nasmesili,a i ja sam,pa smo se pogledali i oci su nam se udubljivale jedno o drugo,postali smo jedno,u odsjaju ocija nije bilo mesta za drugo dvoje ljudi,pogled je trajao samo 2 minuta,a cinilo se beskrajno....onda sam je pljunuo u facu,lupio samar i urnisao joj cmar,picku i usta ostavio je ulepljenu i razvaljenu i vratio se na svoje sediste da spavam

pusta dete od 15 godina u pola 1 da tumara napolju

A vi sa 15 godina niste nigde izlazili? Dobro, los primer, vas dvojica niste, ali sigurno znate za vase normalne vrsnjake koji jesu.

I još dva primerka su se sama javila. Jedino što valja je što se sami prijavljuju. Valjda ne mogu da odole. Bolest je to

Džanki me iznenađuje malo, Jericho je pacijent od davnih dana

Šta sam loše rekao?

јесте лајковали страницу да тражите смртну казну за Теејанееног ообитзу? :((((((((((((

Tandrčak, hajde poštedi nas i idi liži kevi taban

Buš, mojne tako znaš ti da je on admin na Puji?
Čekamo Šelja, pišamo po Đokoviću, objavljujemo pesme o Tijani i to.

Smiješna je razlika između naslova i url-a koji vodi ka toj stranici.

Ako pogledaš malo bolje url kaže "Otac Tijane Jurić sa 120 kilograma se iživljavao nad detetom od 47"

A naslov: "Otac Tijane Jurić: Kakav monstrum moraš da budeš da se tako iživljavaš nad detetom "