Prijava

Niko ne zna da odgovori na moje pitanje.

Chule, pošto su nokti po sastavu isti kao i kosa, ako ti jedan nokat ne raste, verovatno si na tom prstu počeo da ćelaviš.

Zamisli,.. beba... Ne bi sastavio ni tri sata sna.

Za rešenje problema mi predlažeš najveću grešku koju mogu da napravim. Pa nisam još toliko lud!

P.S. Zašto svi misle da sam ovde najveći neradnik?! Pa i žalim se jer zbog problema ne mogu da regulišem svoje obaveze kojih je na pretek. Kad sam bio sova barem sam većinu stvari kako-tako dovršavao.

Pa što, čeka te to kad tad, što je dete greška?

Advokado
Chule, pošto su nokti po sastavu isti kao i kosa, ako ti jedan nokat ne raste, verovatno si na tom prstu počeo da ćelaviš.

ahahahahaha pa obožavam te, majke mi

Moguće, bolje da ne rastu nokti nego da ćelavim.

Rasni
Već možda 10ak dana imam krvave sline. Kad izduvam nos krvi izadje. Jel to normalno?

Prestani da čačkaš nos pa će prestati...

Ovo sa krvavim slinama se i meni dešavalo ranije. Al nisu kapilari, jake imam ne krene mi krv ni kad me lopta pukne al eto. Po 2 meseca ima krvi pa 6 nema pa tako. Kapiram da sam bio punokrvan pa izlivalo al pritisak 125 sa 80 je 18 godina već. Evo ne znam

toplo/hladno i obratno, prelaz

Leto kad je obično.
Moguće klima wo no

E da. Drug vozi šleperom lekove za Hemofarm. Šleper nedeljno Bensendina ide za opštinu Čačak. Kaže neverovatni su, vise nego svuda zajedno

СКОК АДРЕНАЛИНА, ДРУГИ ДОК МЕ ДИРА
СПУСТИО МЕ НЕ БИ НИ ШЛЕПЕР БЕНСЕДИНА

MA RECI MI DA SAM STRINA!!!