Prijava

Pravi haxball plejeri igraju posle 23:00

Dzankee pre 4 godine

Trenutno pišem iz Jerevana, ovde je 23:17. pozz

u jerevanu niko nema internet lazove

http://www.haxball.gr/

Evo ovde možemo da pravimo neke naše mini kupove, ili lige. Samo da izvalim kako funkcioniše.

mogli bi mi ovako na vuki da organizujemo turnir neki, ko jebe one serbianhaxballerz

Može lagano da krenu da se organizuju ekipice po dva člana, dok ne izvalimo kako se pravi turnir. Ja ne mogu da izvalim.

1. Pantzer (Miki/Pakao Juga)
2. Massachusetts (Džanke/Stevan)
3. Obilić (Laki/Rabin)

Cepajte dalje, ubacujem u ovaj post timove.

http://www.haxball.gr/cup/view/60023

probajte da uđete i da formirate timove.

edit: ovde se samo unose rezultati koje mi odigramo ovako u sobi koju napravimo

sto se mene tice mogao bih sa Stevanom, cekamo da on potvrdi

To je samo sajt za tabele i statistiku, jedna osoba vodi tabelu i upisuje rezultate. Ajdemo turnir onda, nismo odavno, Poslednji je bio 1v1, ja sam pobedio :v, a poslednji 2v2 smo osvojili Kole (Rabin) i ja. Ajde ja znam sve kako ide, mozemo ako ocete. Sta 2v2, 5 minuta mec? Samo skrpite ekipe, to jest javite ovde ko sa kim igra, recimo do petka da se prijavimo, i od petka da igramo, svako sa svakim, ko na kraju ima vise poena kobedio, liga.

Sećam se toga, lijepo je bilo, pominjao sam baš pre neko veče.

Прихватам понуду убојитог Џанкеле.

Dajte i neko ime ekipi kad je vec pravite :D

Eno ekipa u mom postu, može rosoneri da prebaci u prvi post timove. Laki ti vodi upisivanje rez u tu ligu.

Hajde prijavljujte se timovi.

Džankej i Stevane koje ćete ime timu da dadnete?

Ko će da vodi statistiku? Oćemo po jedan meč?

Možda bi mogla posebna tema da se otvori, da bude preglednije. Nek stoji dan dva za prijave. Nek to bude Vukajlija Kup 1. Šta misliš Laki, hoćeš ti da otvoriš?

Idemo Ligu Miki, svako sa svakim. Imaš PVT.

Igrao bih ja sa Rosom ili Sijalicom, ko bude 'teo.

Ma napravicu novu temu bas za ligu u igrama, da ostane zapisano, ovde moze dogovaranja i sve ostalo.

Обилић: Лаки и Рабин