Prijava

La čmmar nije budala. Prilichno je indikativno da se dushan izvinuo fore radi, a ne shto tako misli. Shtekara, pasivizovao se u odbrani.

http://i57.tinypic.com/30xbrds.jpg

Mislish da je dushan 1001 dobio shta je zasluzhio nedovoljnim zalaganjem te je to uzrokovalo lamarov manifest u kome je on uvređen dushanovim odnosom prema igri a time i svojim partnerom? Zahtevam arbitražu. Ako se dokaže dushanova krivica, duzhan je da se izvini lamaru bez duplog w.

La čmmar je presenzibilan igrach, nije navikao da igra sa sirovinama kao shto je dushan. Lamanš je navikao igrati u timu gde je kapiten ON i gde lopta ide u pravcu NJEGA. Ne ume da igra sa balvanima.

Zashto bi on troshio svoje zhivce na neke haks nubare. On je PRO. On igra napad i reshava sve jednim klikom.

Nije da glumata zvezdu nego chovek jednostavno zna. Ima osećaj za prostor, dribling. Zna gde je go. Vraća se u odbranu.

Normalno je da čova popizdi kad je okružen amaterlukom

Kompletan igrach znachi. Verovatno ga i skautiraju.

Zovu ga i teshki centar, jer voli da se ušpici tu napred, da se uguziči kod golmana i samo iz opsajda daje

Najvazhnije je igrati da bude "haksno". Spontano nastao termin kad je sloga u ekipi i kad se pobedjuje ali nije nuzhno, mozhe se igrati haksnom taktikom i izgubiti, ali se sledeća tekma onda sigurno dobija. Haksno igrati znači postići najviši duh zajedništva u ekipi i biti slozhan i u porazu jer svaka sledeća tekma je veća shansa za pobedu.

La čmmar ne igra haksno, on igra onako maksimalno seljački, džiberski. Najgora je pičketina, što je već tibor jedared objasnijo. Takvi likovi kao La čmmar počnu da igraju haksno, ali tek kad im se oljušte dve debele šamarčine preko te ružne male facice

H A K S N O
A
K
S
N
O

ZAHTEVAM DA MI SE LAMAR IZVINI ZA ONAJ AUTOGOL U FUDBALU IPAK JE FUDBAL VAZHNIJI SPORT OD KARLINGA

Au dokle je došlo lol
Evo izvinjavam se i ja što numem igrat a volem, praštajte, hrišćanski je
http://arhiva.nacional.hr/img/3/a/b/3ab3cac749168cec23fc05309374f683_700x550.jpg

Jel dolazio lačmmar sinoć?

Mogli bi neki turnir da odigramo uskoro. Čuo sam se sa Tibijem, on bi rado igrao.
Imam osećaj da dzankee prati iz offa tako da dolazi, na rasnija računam svakako.

ja bi igrao ali lamarr ipak zahteva strucnu utreniranost i profesionalnost

ne boj se ollanice nece te lamarr tuci

ajde nemojte da ste cave, igraću ja sa lammarom u ekipi, ja mogu da podnesem velike autoritete

A U T O R I T E T E
U
T
O
R
I
T
E
T
E

haks je stroga hijerarhija u kojoj moras da radis ono sto ti kaze neko kome lamarr kaze sta da radi