Prijava

U pravu si, na pocetku sledece godine se brisu svi slucajevi sa table i nereseni se dopisuju dole... Takodje se i resetuje broj slucaja...
Jbte, jel moguce da o ovome diskutujemo? xD

За неке сезоне имају само титлови на енглеском.

Pa nego kako, neću sigurno sa našim titlom da gledam.

Jbte, jel moguce da o ovome diskutujemo? xD

То је све зато што ја не желим да Бејлис робија због оног лика :Д

Ево једног од безброј сјајних разговора у колима:
http://www.youtube.com/watch?v=soImuKSAd7o

Pa pazi, ja to dozivljavam ovako: to je zatvaranje kruge iz prve epizode kada je Pemblton rekao Bejlisu da nece biti nikad dobar detektiv zato sto ne razmislja kao ubica. Na kraju je Bejlis postao ubica, prica je zavrsena. Samo oko jedne stvari sam zbunjen - jel to ubistvo prikazano u nekoj od epizoda ili su to ispricali samo u filmu?

Није прва епизода, али знам на шта мислиш:
http://cacchieressa.tumblr.com/post/23954120037/pembleton-oh-yeah-right-so-if-a-beautiful-woman Један од најбитнијих момената у серији.

Samo oko jedne stvari sam zbunjen - jel to ubistvo prikazano u nekoj od epizoda ili su to ispricali samo u filmu?

На крају седме сезоне, чека лика испред куће и каже му да ће пазити на њега, а овај му каже да се сели. Следећа сцена, добијају позив, одлазе на место злочина и сконтају да је убијен тај убица. И онда Бејлис само оде и то је крај седме. А после у филму признаје Френку и описује до детаља.

Da, da, sad se secam... Sjajna serija sad sam dobio zelju da je opet odgledam a nemam vremena za to... :(

Detektiv manč je lik koji se pojavljivao u najviše različitih serija.
Osim Homocide-a, bio je i u jednoj od verzija Reda i zakona (valjda se zvala "Posebne žrtve", u jednoj epizodi Usamljenih revolveraša i valda u još par serija.

Inače, vidim sad imaju cele epizode i na You Tube-u

http://www.youtube.com/watch?v=5H3QJQShMiI

Ако неко није гледао још увек, изашли су преводи на српском за све епизоде.

Зашто имам осећај да си ти то одрадио? :)

Koje ste žene. Pokorite se nama - iskusnim stručnjacima koji koriste isključivo engleske titlove.

Elem, počo sam da gledam sinoć ispočetka. Mnogudobro, mi to obažavamo, većinom homisajd gledamo. Baš jaka serija, nekako je topla. :3

Зашто имам осећај да си ти то одрадио? :)

Нисам ја, јебига, неко ме предухитрио. Мада сам и очекивао.

Ovo sam ja pratio kad sam bio vaših godina.
EDIT: To je ko potvrda nekog kvaliteta.

Detektiv manč je lik koji se pojavljivao u najviše različitih serija.
Osim Homocide-a, bio je i u jednoj od verzija Reda i zakona (valjda se zvala "Posebne žrtve", u jednoj epizodi Usamljenih revolveraša i valda u još par serija.

Појавио се и у "жици" као гост у некој кафани.

- Richard Belzer has appeared as Detective John Munch in a total of 8 different series: as a regular on Homicide: Life on the Street and Law & Order: Special Victims Unit, and as a guest on Law & Order, The X-Files, The Beat, Arrested Development, Law & Order: Trial by Jury, and The Wire.

Osim Homocide-a, bio je i u jednoj od verzija Reda i zakona

Homocide-a

Зашто овај аутор није банован?

Homocide - ubistvo pedera.