Prijava

Popravio sam ga i izgubio. Kupio sam Eli slim chrome.

Ajd da se kurčimo malo.
Iam Zip Cartierov mislim da je, pozlaćen jbg :)
1200 maraka koštao u Njemačkoj devedesetih. Nosio ga pokojni ujak, poginuo Bog da mu dušu prosti. E sad, ovaj drugi ujak njegov rođeni brat reko meni ili sinu mu koji prvi propuši njegov je.

Al ga ne nosim. Em je uspomena em svlači pantalone jbg, uzak sam u struku a on težak

http://zippoklubsrbija.com/galerije-upaljaca/zippo-ebony-24756zl/

Jedan od meni najljepših upaljača, pored moga sivog, izgrebanog, službenog upaljača, koji je u mojoj službi postao ne samo upaljač, nego otvarač za pivo i sasvim solidna lampa.

Gde se i kako dopunjuje zipčuga upaljač? I koliko košta?

I da, ima neko onaj upaljač što ima oštar plamen, onako kao brener... Jednom sam video to, ne znam gde bi to moglo da se kupi?

Gde se i kako dopunjuje zipčuga upaljač? I koliko košta?

Imaš one benzine za upaljače koštaju fazon 200-250 kinti sam ga dopuniš minut posla.

http://oi66.tinypic.com/ka46fk.jpg Imam ova dva.
Desni je original iz 1996. godine. Levi mislim da je fušara iako su mu kodovi korektni (po njima je 2007. godine), fora je što mu vratanca ne klize lepo kao kod ovog desnog itd.

Sve u svemu, do jaja upaljači, od skoro ih vucaram sa sobom.

Odavno nisam video nekog da pali zipo upaljacem. A jesu bili popularni mnogo pre desetak godina.

Pa samo na ovoj temi ih ima masa. Prov pali samo Zippo upaljačem, koliko ja znam. :D
Ali ima nečega u tome što ljude boli kurac da daju 3000 na upaljač. A što se mene tiče, ja čak ni ne pušim, tj. paklu trošim manje od pakle na dve nedelje, vikendom uglavnom kad sam pijan. Ne volim da se grebem, jbg.

Iam pozlaćen Cartijer sirotinjo prekosutra sam kući javite se da pišam po vama

15 godina nisam upalio cigaru nicim osim zipom. Ne razdvajam se od zip upaljaca. Pre nekoliko godina sam placao flasicu benzina 30 dolara, tamo gde sam bio toga nije bilo, pa neki Indijci mi doneli po narudzbi.

Palenje cigare Zipom, zipa sad, je na nivou nmj gosn konobar nositi prazne pivske vlaše dase slikam zinstagram dispadnem kul kasi već tu dodaj i one sa drugog stola odoše ljudi neće im trebati

Dupont je za picke. Bez uvrede.

Možete svi da mi se sagnete, palim pljuge kineskim nonejm upaljačem.
OPA MAJSTORI

Inače, Kriket jebe.

hahah odakle ti to

najobičniji upalač dovoljan, na ono dugme, najbolji kriket jer je pouzdan sve ostalo je k00rchenje jer mu je cilj dupali cigaru, gori plamen na 2 sekunde i da bude prenosiv