Prijava

Ide Dunav, pravi za Đorđeta more. Na kojoj nadmorskoj visini živite. Lepo je bilo družiti se sa vama koji živite dole u gradu. Ko je uplatio osiguranje od poplave, neka drži polisu na suvom. Valjda će biti filijala Dunav osiguranja tamo gde vas Dunav odnese. Hm. Dunav osiguranje....
http://www.njuz.net/srbija-dobija-datum-za-pocetak-poplava/
Ja sam na 465 m nadmorske visine i imam vezan čamac u dvorištu.
A vi kako te?
Šta? Nije aktuelna tema? E pa dunav je u proseku 2 metra od nasipa i sledećih nedelju dana raste svaki dan preko pola metra. Biće ovo vrlo aktuelna tema.

Bole me kurci, zivim na brdu.

Bole me kurci, zivim na brdu.

pravi za Đorđeta more

Jebi Đoleta :)

Bole me uvo, na 100km sam od Dunava.

boli me kita, znam plivati

Bole me kurci, zivim na brdu.
Jebi Đoleta :)

Uvek sam se pitao jednu stvar. Jel ta voda nadodje u sekundi, ili ti debili za volanom namerno ulecu u vodurinu samo da bi izasli na vestima?

Ako bude bas gusto, mozda ce da dodjemo i mi...

Evo slika kako matori skreće u vodu. Pazi ovo se napunilo za manje od 5 minuta. Baš je jaka kiša bila i to u roku od 2 ali bukvalno 2 minuta je sa oblačnog počeo ekstreman pljusak.
http://www.subotica.com/slike/album-64064-subotica-poplave-u-subotici/2

Ja da vidim toliku kisu ne bih iz kuce mrdno.
Ko sto kazu " Weather is like vagina. if it's wet , it's time to go inside."

пичка им материна новосадска, сваки пут смо ми горе испуштали воду из Дунава да се код њих не излије, јер је овде као мања штета. најквалитетнији насипи и бентови на Дунаву код нас су направљени у Бездану, за време Тита. пошто нико није ни курцем мрднуо да одржава тај систем преко триес година, сад су навукли 20000 џакова с песком. што се мене тиче, нек плива Нови Сад, живо ми се јебе, ја одох да мазнем песак за малтерисање.

JEBE MI SE! PIRINAČ POSEJAN A VI SE JEBTE!
ČEKAM VODU

Gazimudo
Uvek sam se pitao jednu stvar. Jel ta voda nadodje u sekundi, ili ti debili za volanom namerno ulecu u vodurinu samo da bi izasli na vestima?

Prošao više puta Ladom Nivom kroz duboku vodu. U sebi sam mislio. "Ma neće stati."

Prošao više puta Ladom Nivom kroz duboku vodu.

Југо стане кад се вози током пљуска, камо ли кроз оно језеро.

Bežanijska Kosa. Visoko, daleko od vode. Smak sveta će preživeti naselje. Nemam frke. Puno pozdrava sa visine.

пичка им материна новосадска, . што се мене тиче, нек плива Нови Сад, живо ми се јебе,

gde ce te da dolazite da studirate i da vidite malo sveta?

U Sremsku Kamenicu.