Prijava

Није се још издигло море..

Nama potok, vama potop.
Ako izuzmemo to što voda navlači grdan mulj sa travnjaka na asvalt, jedino smo normalni kada nosimo gumene čizme. Inače, bole nas. Kako je kod vas?
Čujem plavi federaciju, RS neće? Jel istina ili ste pobili novinare, pa ne javljaju ništa iz RS. Znam da su tamo gonili nekog lika što je radio te nasipe po RS, da je mafijaš. Plavi li vas?

olom potop
retko kad imam obaveze,al kad imam onda je POTOP

сад ишо добанке и успут неки чича истрчава из продавнице и виче БОЖЕ САМО ДА ПРЕЖИВИМО ОВО а јебига јес да пада киша ал ништа зајебано, умал га не ишутах

meni nisu jasni ljudi koji ne podnese kisu
meni je kisa bas super
znam da stavim kapuljacu lolo

kiša je do jaja, ne možeš da kopaš kanale dok pada kiša

Bole me kurci, zivim na brdu.

+1

ollanik
meni nisu jasni ljudi koji ne podnese kisu
meni je kisa bas super

Ista priča, jao kiša kurac palac onda se uvuku na gajbu i upale klimu jer ne podnose vrućinu/sneg/vetar/komarce/buku i sva ostala govna

Meni nisu jasni ljudi koji jedu kuvanu koprivu.

Boli vas kurac. A boli i mene, ja živim brdu, sad kad moj potok nabuja ima da poplavi beograđane. Odo da se poserem u potok.

lolololo, NEK SE SVA GOVNA SA AVALE SLIJU GDE IM JE I MESTO

људи ово више није зезање, умиру људи

sin- mama, jel smijem ici van?
mama- mozes, samo nemoj duboko..

Nema š pjama koliko duševno ispunjava to što živim kraj potoka koji će da se na kraju ulije u Savu, pa Dunav, pa Crno more. Uživam da pišam u taj isti potok, znajući da će to biti moj lični doprinos duhu Beograda. I što će Rumuni i Bugari da se kupaju u mojoj mokraći.

Vido na Blicu fejse, stvarno su najebali ljudi. Valjevo u totalnom kurcu

ваљево ће да најебе највише како се досад ситуација развија. тамо ће баш да буде јебада

doboj je najebo nije normalno
u glavnoj ulici metar i po vode

SKOČKOOOOOOOOOOO!!!!