Prijava

Видим ја, да си ти добро упамтио овај градић! :)

Pa, retko putujem tako da relativno dobro pamtim gde sam bio. Tad smo isli u obilazak manastira, pamtim i obilazak Crne reke, a u povratku smo hteli da svratimo u Novi Pazar, ali kad smo videli kako izgleda samo smo se pokupili i otisli.

A da, secam se i one kapelice Svetog Djordja na putu ka KM, tamo gde je neka opaka krivina...

A da, secam se i one kapelice Svetog Djordja na putu ka KM, tamo gde je neka opaka krivina...

Веровао или не, та капела је тек ове године завршена!

Завршио прву годину факса тамо и побегао главом без обзира. Немој погрешно да ме схватиш братац, али славио сам дан кад сам последњи пут напустио то место...

Дођи нам опет, град нам је скоро цео реновиран, град студената! олол

Дођи нам опет, град нам је скоро цео реновиран, град студената! олол

Па то, град студената, кад прође јунски рок, Митровица постане пустара. :)

На страну то што је град мртав, менталитет људи ме је доле највише нервирао, како менталитет студената (придошлих и домаћих), тако и Митровчана. Сви са неким зајебаним причама, како их слушаш све мислиш да чета шипаца стоји на мосту и спремају се да улете. У продавницама људи љубазни као да носим ону шиптарску капу на глави. Једини фин човек је био (вероватно је и сад) један Лесковчанин који продаје роштиљ у оној једносмерној улици где је мала пошта. Старији човек један.

Студенти који завршавају факс доле су прича за себе. Комбинација ликова који су окинули пријемни за факултете у Нишу, КГ-у и БГ-у па уписали доле (као ја) и оних који на другим факултетима не би могли да положе ни попуњавање ШВ образца. Уписали факс јер чули да је тако кул, а и немају шта паметније.

Мало тога лепог памтим одоздо... Поготову губљење притисака воде и немогућност туширања, слављење косовских избора калашима преко реке и тако то...

u srednjoj sam imo ortaka iz mitrovice, kaže da se tamo radi koks tako što rkneš iglu na obodu nozdrve i tek posle usnifaš koks, el to tačno?
IVČO STEVIĆU JAVI SE!

Imao sam i ja ponudu da idem na faks u mitrovici al mi falilo u tom trenutku još 200 evrića pa sam razgodio. Kad budem imao novaca, završiću ga...