Prijava

Kajzene koji ti je kurac

и то здемонима, сва нека трипозна, полако обузима екран
исеко сам се сав
мењајте ово

e, to se zove reklama.

smara jebena reklamaa

Evo, pa da je turite za pozadinu, da se lakše naviknete na nju.
http://i.imgur.com/kQK1Rsb.jpg

Је л' мора то да буде на свакој јебеној страници? Не мож' се живи...

em je govno od reklame, em je ta serija posle druge sezone totalno govno, em nisam očekivao takvo sranje na ekranu pa sam oladio misleći da mi crkava računar - toliko je dobra reklama da iz inata neću više da gledam Pravu krv iako sam odgledao skoro sve epizode do sada...

cekaj, adblock, 5 odabranih, ne pomaze nista? ja ne vidim... mozda je do mog provajdera lololo

Ma kad gledam iz offa, idiotski hrom ne poseduje adblok, a FF mi je odbio poslušnost još pre mesec dana iz samo njemu znanog razloga. Sve sajtove normalno pregleda, samo fb i Vuka su sjebani (našla me CIA)...

em je govno od reklame, em je ta serija posle druge sezone totalno govno, em nisam očekivao takvo sranje na ekranu pa sam oladio misleći da mi crkava računar - toliko je dobra reklama da iz inata neću više da gledam Pravu krv iako sam odgledao skoro sve epizode do sada...

Мене смарају све те вампирске приче. Од серија ми је једино Блејд био готиван, штета што нису наставили да снимају.

А од оних вампирских серија за тинејџере ми се и кења и баца пегла у исто време.

Ana Pakin nije loša riba, a i druge su bile OK u prve dve sezone. Sad su došli dotle da se više ne zna ni ko koga jebe, ni ko je koga jeb'o, ni ko će koga jebati, a sve to jebavanje je potpuno bacilo u senku i vampire i pravu krv i normalne ljude. Premisa serije u kojoj je izmišljena savršena zamena za krv pa su vampiri odlučili da se uključe u normalno društvo se sad razvila na vile, menjolike, vampire, vukodlake, srpske političare i sve ostale nenormalne likove... postala je serija gora od Anandi...

Kad joj priđeš otpozadi tokom onih dana, dok se tušira
http://i.imgur.com/kQK1Rsb.jpg

Čekaj malo, ovo se nekima non stop pojavljuje? Primite moje saučešće. :)

Eto primite i mojeg... saučešća. Ja ovo srećom ni ugledao nisam, a još se sinoć pitam o kakvim to vampirima svi trube koji moj.

Jebote, nisam je ocekivao prvi out, iscimao sam se da mi crkava komp...btw glavni iskidao :D

ја ово нисам ни видео, имам фф, адблок + и улогован сам.

Ma kad gledam iz offa

што уопште гледаш из оффа? :D