Prijava

Zahvaljujući taktičkim bravurama Siniše Mihajlovića koji je svoj tim koncipirao kao gomilu raspevanih balvana propustamo još jedno veliko takmičenje... Bilo bi licemerno samo Mihu okriviti ali njegovo apsolutno odsustvo samokritičnosti je ono što nervira... Ma ko ih jebe, to nije fudbal.

Nego, sledeće godine u ovo vreme, zdravlje Bože, milina bre, pivo, kikiriki i atomski fudbal! Ko su vaši favoriti? Koga ne gotivite? Ko će osvojiti?

Upravo sam odgledao tekmu Brazil-Mexico i ponovo sam se zaljubio u brazilsku ekipu, osetio sam nešto davno zaboravljeno, pa slobodno mogu reći da se ovako ushićeno nisam osećao od 98' i golova Ronalda. Pa čak i 2002. nije bila to to. Neimar... Vanzemaljac!

Trenutno su sigurni učesnici samo Brazil i Japan, sačekaću da vidim ko sve igra pa ću odlučiti. Iskreno za afrikance uvek navijam.

За Хрватску, наравно

Hrvatska se neće plasirati.

ZA NAŠE! NAVIJAM ZA TO DA VOJVODA POKORI HRVATSKU I ONDA MI ODEMO UMESTO NJIH I DOBIJEMO BRAZIL U FINALU SA 3:0 POŠTO JE TO SRPSKI INAČE BI MOGLI I VIŠE DA IM STRPAMO

ja navijam za papara naravno

Šalu na stranu navijaću za bosance

Hrvatska se neće plasirati.

Nisam siguran kao ti ali se nadam.
Brate, volim kako Švabe igraju...i Rusi, ako se plasiraju a verujem da hoće, one njihove akcije od 3 poteza...

Као и увек кад нема наших, Италија.

Mislim da će osvojiti Brazil bez većih problema. A bio bih jako srećan da Bosna pokaže nešto, i Rusija.

Edit- Hrvati NE idu, mark my words.

Pošto ne igra Srbija, odgovor je jednostavan, za Hrvatsku, ionako smo u širem smislu Hrvati.

Hrvatska se neće plasirati.

наравно да хоће!

http://www.youtube.com/watch?v=8oH0Ah8Ecas

Za bilo kog debitanta, kao i uvek...

Trenutno su sigurni učesnici samo Brazil i Japan, sačekaću da vidim ko sve igra pa ću odlučiti. Iskreno za afrikance uvek navijam.

Dodaj i Iran, Južnu Koreju i Australiju, i oni igraju.

За Црногорце ако се пласирају. Тамо има више Срба него у нашој репрезентацији.

Nisam znao da ide i Iran, ekstra, volim i te arapske ekipe.

Хрвати се неће пласирати, испашће у баражу иако су квалитетнија репрезентација по мени од Белгијанаца, али ће бити други у групи. И да оду Црна Гора и БиХ на СП, не бих навијао за њих.

Волео бих да Бразилци освоје титулу, али не знам зашто имам осећај да ће то ипак бити Аргентина или чак Немчка и да ће Аргентици или Немци победити Бразил у финалу на Маракани. Мислим да време Шпанаца пролази и да не могу да освоје поново титулу. Бразил, Аргентина и Немачка - за њих ћу да навијам.

Mislim da će osvojiti Brazil bez većih problema.

Ne možeš reći ni za jednu reprezentaciju da će osvojiti bez većih problema jer niko nije toliko očigledno dominantan. Svakako da su Brazilci jedni od glavnih favorita, ako ne i glavni, ali ima tu još dosta dobrih repki. Navijaću za svakoga ko bude igrao lep i napadački fudbal.

Ko ide iz afrike na svecko? Slonovača, Gana, ko još?