Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/53155-da-li-ignorisete-porodicno-nasilje?strana=12#post_3063562
будаааало јеееднаа

Него, читам шта је Роки написао, па ми паде на памет Анђелија Стахињина. Да ли је то најстарији пример да жена брани насилника? Њен потез се објашњава тиме што ју је Влах Алија заплашио рекавши да ће је Страхиња убити, али да ли је то прави разлог?

mislim da se nije anđelija usrala strahinje, već žene vole nasilnike koji ih otimaju, još bolje je to prikazano u epskom plagijatu banović strahinje zvanom rašomon

Мир Божији! Христос се роди!

Главни да брани! А не да бије жене. Она да рађа. Не да је бије Главни.

ja da branim! a žena da rađa

Могао бих да кажем да сам мислио само на ове наше просторе, али истина је да сам се сетио Бановић Страхиње и да уопште више нисам размишљао о осталим стварима лоло

epskom plagijatu banović strahinje zvanom rašomon

Е, ако је тако, онда је стварно време да погледам то :)

haha, pogledaj, al nevezano za to, to sam se malo šegačio... i nema neke velike veze

Blz se vratio iz Sirije.

Labo vs BLZ - okršaj titana u najavi!

Mickey Savage, a ti kao nikad ne bi tukao zenu

mnogo je ucestalije psihicko zlostavljanje, koje 50-50 trpe i muskarci i zene

brdo momaka odlicnih sam poznavao koji posle psihicke torture devojke izgube svako dostojanstvo...
npr:
- zile sta ces popiti
- pivo
- oces jelen ili lav
- jelen moze
- ziletova devojka: zileeee, ja cu lav...
- ok, onda cu i ja lav...

Pez na šaljivom sajtu Vukajlija.com imamo 3 Žileta
1. Gonzo
2. Tilmo
3. The Prof

Tilmo na prvo mesto ne sme da kaze da je stanija dobra picka jbt

Gonzo samo ne sme da vozi a prof kapiram da zeni sve naplacuje kroz seks ono vuce je za usta samara i vuce za kosu xd

Ko je Žile ja sam

Slažem se sa Pezosom. Psihičko nasilje je dranje i ponižavanja, tj. unižavanje vrednosti druge osobe. Ali to kod nas nije regulisano zakonom, bar ja mislim. Postoji samo fizičko zlostavljanje.