Prijava

Imate li predlog koju igeicu za android da skinem?

ne znam dal je prava tema ali oce neko kurca ahahhaha :D

E vidiš ovo je odlična tema, ja sve neke gluposti skidam, nikako na dobru da naletim.

Imas onaj kurac sa vockama da ih seces, ima raznih kvizova, temple run, icy tower, paper toss, speedx 3D, flick shot, ili ako imas bolji telefon uzmes skines PES i zajebavas se.:)

Ja sam skidao bio neku igricu, interesantna je par dana da se zanimaš sa njom, nešto kao papirni avion i ti upravljaš njime, letiš kroz neke nivoe, a kontrolišeš ga pomjeranjem telefona, što je gotivno, nema dugmića i tako to, kupiš neke zvjezdice, puniš poene, nije loše. Al' smori posle nedelju dana igranja, jebiga.

Imas onaj kurac sa vockama da ih seces

Peder nindža je ultrkurčina od igre.

Voćni ninđa je igra za teletabise. Skineš lepo ePSXe za android pa igraš igre iz zlatnog perioda, kad su još vredele nešto.

Jeste kurcina al' ne mogu da se setim nicega vise. Ja se zajebavam sa kvizovima najvise pa ne znam mnogo igrica.

LOGOS QUIZ, SAMO SRANJE IMA I CITOVA LOLOLO

Temple run, solidna igrica.

E da, imaš na androidu i one igre gde isecaš makazama paravan a iza gola pička, mnogo su bile kul pre 25 godina.

Hill Climb Racing, trenutno najbolja za android iako ga nemam nego igram preko maminog.

Ja koje sam igrao:
World At Arms (gradis svoju bazu , ratujes... zarazno do jaja. U sustini, ameriku napadaju teroristi i ti moras da ih odbranis jer si kapetan americke vojske)
Gears Of Time (logicka igrica sa nekim zupcanicima, mada ume da smori..)
Flick Shot (sutiras na gol, do jaja zaraza)
Drag Race (slicno Nitvor spidu , samo sto si stalno na onom menjanju brzina, budzis kola itd)
Ima ista takva sa motorima, zaboravio sam naziv..
100 Floor/Doors/Exit/Gates itd..
Angry Birds zilion delova
Stickman Cliff diving (skaces sa litice u vodu, moras da ispunis zahteve za skog)
Stickman Base Jumping (isto cicaglisa, al skaces sa zgrade na zgradu)

TO je to za sad, igrao sam jos, al ne mogu se setim.

PremA mom misljenju najbolje su hill climbing racing i temple run. Ali temple run nema kraja

Gazimudo jesi grobar al znas izabrati igrice

права тема! 'е л' игр'о ко фацоловца, јебемудете, како се зове онај грбави чилац на двајеспетом нивоу?

Ja igrao neki Flick Shoot, pucas slobodnjake, do jaja.

Fala za flick shot super je :-)

Zaрata
Ja igrao neki Flick Shoot, pucas slobodnjake, do jaja.

Ja uspeo da budem treci na svetu u dnevnoj listi :D Imao milionce i jos neku iljadu.. Teska sekta od igrice :D A kad smo kod sekti, ne skidajte World At Arms, znaci zbogom baterijo, obaveze, ribo, drustveni zivotu.. BAZA SE MORA ODBRANITI!