Prijava

Nubare, jebem vas u Ćmar :3
Skinite krekovano sa torenta, beskonačno lopti
http://kickass.to/smash-hit-premium-v1-0-0-mod-unmod-sid1896-t8914370.html

nema na Ćemu

која је најбоља новија игрица за андроид ајфон?

šomi jebem i tebe u ćmar

UCEMU JE DRAZ ONDA???

pa kukate da nemate para za checkpoint, pa reko da pomognem :)

nisam ja ni igrao igricu

Ja probao da skinem, nece.

? kako neće
radi torent, evo skida se

Nije hteo dvoklikom da se pokrene, al se skida kad sam provukao rucno :)

Aj daj jos neku dobru.

Gde da ubacim to sto sam skinuo pre nego sto instaliram?

Slabo igram igrice, većinom mi neko drugi igra na mobu.

Nije loše "Asocijacije" sa ekipom, još ako si pijan i objašnjavaš, hahah scene. Dobra za raje.

Can Knockdown- gađaš kante, kantaubica, ima na torentu

Sprinkle, gasiš požar, ti si vodeni top brateee, nije loša igrica, ima krekovana na torentu, jer je trial na PStoru.

Kingdom Rush Frontiers- ok TD, imaš krekovan na torentu jer se plaća na PStoru, ima velika mapa

Drag Racing- nije loša drag vožnja, nije zahtjevna, ima podešavanja brzina i ostalih kuraca

Jel ima ovaj Plejg na torentima, msm puna verzija!

Prebaciš na karticu, u bilo koji folder, napravi new folder i tu prenesi. I onda valjda instal. Ako te to zeza, onda te dvije aplikacije, prenesi u folder "Android" pa u "Obb" na kartici što je.
Samo instaliraš valjda ovaj mod apk.
Evo ovaj ti je napisao:

1. Open Game
2. Click On GET PREMIUM On The Top Right Corner.
3. Select Restore Purchase.
4. Done...Enjoy

лоло пингвин убица јебе у ћмоор, каква бих то смрт била

Ne bi vam savetovao bas da stavljate krekovane igre i ostalo u telefon... Mislim nije da imate neke bitne podatke tu verovatno, ali realno, nije neka nauka da se napravi program da ti poskida kontakte, cita poruke, aploaduje slike, prati i slicne zajebancije.

Ne pricam ovo kao paranoik, nego jeste tako.

Koja je razlika između krekovanih igara za mob i za računar? Mislim, skidaju hiljade ljudi, uglavnom se radi o nalozima koji kače to godinama. Sigurno da može to da se uradi, al' kako se niko nije žalio do sada?

Ona kuga je glupa igrica.