Prijava

ako neko nije igrao neka proba best fiends, jako zarazna igrica

Leo's Fortune - odigrah jednu misiju al zanimljiva je i lepa. Guglajte pa vidite dal vam se svidja.

Stick ennis kobjasnjava

дајте неку игрицу са причом да је прелазим ко нормалне игрице, нећу ове де само јуриш хајскор као ретард

Igrice za pc > Igrice za konzole > Igrice za mobilni

Tako ti je to, igraj fallout 3, saće 4 taman da se zagreješ za ludilo.

Arcane Legends! Ubedljivo najveća navlakuša među android igrama!

https://www.youtube.com/watch?v=GLH0t1nDWGU

фолаут прешао два или три пута, сваки ћошак мапе знам

аркејн леџндс играо зимус, добра је али не могу опет да се бакћем тиме, не испустим телефон цео дан из руку

Igraj preko Chromea. Lakše je nego na telefonu.

Limbo- odlična. The room two - za sada dve misije odigrao (treba vremena da se predje) i odlična mi je, mnogo dobro odrađena igra.

Zavrsih room two - sve preporuke, odlična igra. Skidam i prvi deo.

Jeri to ona što se plaća Šomaro?

E ako imaš taj račun u dolarima kupi mi jednu igricu poslaću ti ja pare u dinarima.

Nemam račun nego skidam za džabe al meni je iPhone, ne znam kako ide za android al pretpostavljam da moze da se nadje torent pa da ne plaćate. Inače, igra je na puzle foru ali odlična grafika i dobre zagonetke.

je l' igra ovde neko clash of clans?

igram ja 80lvl za 2dana sam th9...

igrica sabija, najjaca vec 2 godine, reklamirao ih liam neeson, na superbowlu reklama sa najvise pregleda ili tako nesto, stvarno savrseno odradjeno, perfektno izbalansirano sve

mislim da ne postoji dobra igrica za mobilni. Jako je nubovski igrati igrice na mobu.
Jedino dok kenjaš to mogu da razumem. Ali da kao prelaziš na mobu igricu, to je tolika nubarshtina da to nije dobro

Jedino dok kenjaš to mogu da razumem.

I čitanje deklaracije na deterdžentima :-)

Dugo nisam igrao igre na mobu al sad sam se opasno popalio i imam vremena pa cepam. Odigrah danas journey Down - point&click avantura i opasno mi se svidela. Pogotovu sto nikada do sada nisam igrao avanture ni na kompu a sad sam stavio na skidanje syberiju, grim fandango i broken age. Jbt nekad mi zao sto ne kupujem igre nego ovako skidam kada vidim koji je tu trud uložen.

Gledam sad, ladno moze Star Wars: Kotor da se igra na fonu

odlicna igra za crnogorce :-D