Prijava

Ovako. Opet su se nadigli ugostitelji da im se donese zakon. Narod nema para, pa pije po ulicama.
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/390172/Beograd-ponovo-uvodi-zabranu-prodaje-alkoholnih-pica-od-22-do-6-sati-ujutru
http://www.dominomagazin.com/public/articles_photos/21816.jpg
Na udaru je Beograd. Bilo je zakona o prohibiciji u Novom sadu. Sranje je to.
Pljunite zakon o prohibiciji. Kako se boriti protiv nepravednog zakona? Gde može da se kupi jeftino alkohol posle 22 u Beogradu? Kako ćete da se snađete? Hoćete sada da se izdrogirate travuljikama, mesto da povučete 3 ladna piva ispred radnje? Hoćete li da pijete mlako pivo koje ste kupili u 21.45? Hoćete da tučete roditelje, da se odreknu lekova za pritisak, da bi vi imali za jedno pivo u kafiću? Hoćete li da istučete kera? Hoće li se neka od vas prokurvati da joj platim pivo?

Sranje moze se kupiti pre deset pa stekati

Opizdiš roštilj sa ortacima. Posrčete 5 gajbi i sad, niko u gradu neće da ti proda još jednu ili 2 gajbe, a taman ste se zgotivili. Nije to u radu.

Kod mene ionako ništa ne radi posle deset...

Ja nekade pijem od 5.

Дал могуће да смо толико незаинтересовани за ову тему. Никаква моћ окупљања и допуштамо да нас јебава ко хоће. Е моји Срби. Тако нам и треба.

sve sami klaberi na vuki , ne dotiče ih sirotinja što pije po parkovima
DUVAJ GA SIROTINJO KADA NEMAŠ ZA KLABING!!!

Sto bi reko BDM mudo.

Ja sam mislio da će to da se ukine kad ode Đilas, ali Vučić, svaka mu čast, za samo nekoliko meseci koliko je na vlasti u Beogradu, uspeo je da zadrži stare imbecilne zakone.
Inače, u mom malom mistu meni daju i posle 10, u stvari daju svima koje znaju. Valjda je tako svuda u lokalu, a sad baš u centru BG-a ne daju.

Verujem da je svako već dovoljno pio u svom kraju da može da razvije ovaj odnos sa lokalnim dilerom piva.

Dobra akcija :) Zajebano je samo u većim prodavnicama gde ima kamera. Tu nemoš dobiti ništa.

Naravoučenije: na sledećim izborima glasaj za nekog ko će ti dati pivo posle 10, ili natankuj količinu pre deset. Ja sam sinoć bio u takvoj situaciji da tankujem. I onda je moralo sve da se popije pre razlaza, i nije mi sad dobro.

какво искусно рекламирање џДДД

јебе ми се за прохибицију све док ми ради Банби 24/7 на 4 минута од гајбе

какво искусно рекламирање џДДД

Osetio sam se kao ekspert za marketing u trenutku dok sam ostavljao link :)

јебе ми се за прохибицију све док ми ради Банби 24/7 на 4 минута од гајбе

Taj fazon, znaš svog lerdija, daće ti posle 10.

Čuvaj se samo kad dođeš u kraj gde te ne znaju, najebaćeš, brteeee!

Valjda je tako svuda u lokalu, a sad baš u centru BG-a ne daju.

Ма на оној трафици на студењаку би ти продали и тенк да имају... А и тенк би имали да може да стане, лололо. Толико алкохола продају да им се више исплати да игноришу и плаћају потенцијалне казне него да не продају уопште.

uzmeš metalnu kofu, sipavodu, staviš vops u vodu, ubaciš šaku uree (veštačko đubrivo) i za tri sekunde imaš smrzlo pivo - iskusni nose kofu, balon vode i tri gajbe na livadu pa tamo cirkaju