Prijava

koji je ovo pas? piše nešto neki KANGAL, al nesum siguran

Turski kangal koliko vidim, njih su Turci ljubomorno čuvali a mislim da i dalje ne smeš sa njim iz Turske da izađeš.

Koliko ja znam ne sme i dalje. Prošvercovano je nešto, ali ne daju da se iznosi. Dinosaurus jebeni.

Ima ih ovde u Pazaru dosta, ovde svi nešto švercuju iz Turske pa su i to stigli. Mislim da im je cena šteneta oko 500 eura ako ne i više. Da ima ovce u nekoj planini pa da ih čovek drži, ovako mi to nema smisla.

Jesi li uzeo psa ili si se ipak opredelio za novu graficku?

Neće biti grafička :D Čekam da uzmem od druga štence, još se nisu okotili, a ne znam kad će.

Има ли ветеринара у авиону?

Видим да се доста вас разуме око паса, па да питам, је ли неко имао сличне проблеме са својим псом.

Хаски од моје цуре, стар око 4 године, има неке озбиљне проблеме. Сав је смлаћен, вуче се по дворишту, не реагује на позиве, не једе ништа и само пије воду..а не може да пиша, каже само две три капи избаци и у урину има крви. А њушка му је влажна али доста топла.

Имао неко сличну ситуацију и шта да се да керу, може нека таблета коју људи пију?

Ako piša krv onda je jebeno nek ga što pre odvede kod nekog veterinara

Ukoliko zelite da izbegnete uremiju koja vodi do uginuca, pravac veterinar.

Позвала је ветеринара, долази данас. Баш да видим шта му је.

ne bih da te plasim, ali kod veterinara podhitno, lici na trovanje. mora vitamin k, verovatno je otrov za pacove. nisam sto posto siguran ali tako je bilo sa mojim psom.