Prijava

I konobar je isto dobro rešenje, mada ne verujem da bi te neko primio na 4 - 5 dana, al ajde.

Šta ga bole brige. Ko zna koliko će da radi tamo? Ni oni njega neće prijaviti za stalno. A i treba im honoraraca uvek. Za svadbe, i te stvari...

coa brate... hvala što si se uopšte ponudio <3
evo sad dogovaram detalje sa glavnim, pa ako nešto iskrsne tu ili se ne snađem na drugi način... možda ću te kontaktirati :)
ness, ovo što kaže dionisio... teško da ćeme neko primiti da konobarišem na desetak dana... ali svakako nije loša opcija.

Inače na svadbama, što nes kaže dobijaju konobari "ogromne" pare, ne milione, ali fine baš, još ako se uvališ muzikantima, i oni te časte, ti dobar.

promoterka da budeš.
e tu su fine pare a minimalan pos'o.

Нађи неког да му окречиш гајбу. Ако знаш то да радиш.

Ako ideš u Kroaciju na more, Šipovo ti je usput. Dođeš u Šipovo i ja ti nađem neki poso zbalvanima. Et, riješeno.

Да, има сад у Хрватској то утоварање дрва. 20 евра дневница.

Kod nas možeš i bolje proći. Zavisi koliko uradiš. :)

Ako si jak, možeš, recimo, za 12 sati cijepajući drva hidrauličnim cjepačom zaraditi oko 60-70 KM, to je 30-35 evra. AKO SI JAK! :)

Ako ideš u Kroaciju na more, Šipovo ti je usput. Dođeš u Šipovo i ja ti nađem neki poso zbalvanima. Et, riješeno.

HA HA..

Trebaju čojeku pare, nema biranja posla! :)

Nemoj u visnje ove godine!! One ove godine ubijaju ko pre par godina.

Ko nam ono poznat bio umalo se ubio sa visnje?
Bregovic? Cola? Jel se neko seca? Ja se secam samo da je palma ubila umalo Kit Ricardsa..

ŠTO SE MUČIŠ, PRODAJ NALOG

теби до зајебанције, а ја би' врло радо кад би то могло опет. :Д

Moj cimer je bio u publici na pinku, 2 dana 1700 din.

Radio sam ja u pinku, oktobra 2011. Platili me u februaru 2012.