Prijava

Jebeš ga, za tu novu što kupiš kupi i membranu odma Indisku, od Tafea, pasuje a ova se brzo sjebe. Zameni to odma da ti ne pusti naftu u karter bez veze, možda kasno primetiš pa ti obrusi karike. Veliko sranje mož da izazove jebenih 150 dinara.

prodajem testove iz geografije za 5 i 7 razred

PRODAJEM BULJU POVOLJNO

GEJ STOP CIMANJE STOP

EDIT: NIJE MNOGO PREŠLA

Prodajem sove radnicima (mada ne znam koji ce kurac ljudima sove kad su im jeftiniji golubovi).

Ima li ko one Burago automobile da mu stoje kuci i samo skupljaju prasinu? Ako ima zainteresovanih za prodaju, neka se jave u pvt ili neka ostave poruku ovde. Sve velicine dolaze u obzir.

Jebeš ga, za tu novu što kupiš kupi i membranu odma Indisku, od Tafea, pasuje a ova se brzo sjebe. Zameni to odma da ti ne pusti naftu u karter bez veze, možda kasno primetiš pa ti obrusi karike. Veliko sranje mož da izazove jebenih 150 dinara.

POPRAVIO!:) Jebao me dihtung na casici da ne verujes... Guma se skamenila izgleda dobro, ali ne dihtuje samo sam je oribao zicom i skinuo taj tvrdi sloj i zadihtovala, a membrana je dobra, AC original. Ide Landrover ko simplon sad...:)

Izdajem državu za stan u Beogradu.

prodajem ollanik nalog za 4 litre koka kole,7 litara piva i 5 grama dzeje

za 2 pakle pljugi cu da lajkujem defke i pisem da si car u komentarima

mnogo brate za banovan nalog.

kajzen bi ga odbanovo kad bi ga neko kupio,jer onda promenish i niknejm i sve,neko drugi koristi,pa bi se startovalo ispocetka

Prodajem mesto u baražu Žajkovog takmičenja, 1000 din