Prijava

Citajuci ispovest jednog forumasa koji je upoznao dosta ljudi sam dosao na ideju za temu. Dakle, njegova teorija je da internet forume posecuju samo ruzne zene ili u najboljem slucaju one prosecne lepote. Koliko istine ima u ovome? Da li se stvarno na forumu ne moze upoznati lepa zena ili je to samo jos jedan stereotip?

Ја упознао... 3-4 вукајлијашице, ниједна није ружна. А она Допија је на сликама баш лепо девојче, тако да - мит.

Мада, у конкретном случају, не можеш да будеш сигуран док је не исцимаш да се упознате. Скупи храброст, Пешкиру, скупи храброст!

И сестре из Њу Науа су лепе, и једна од оних девојчица што их мешам стално... Није да ћу јебати, али што да не бацим комплимент, лепо је то.

Треба да ми платиш што ти одржацвам тему у активним лоло

Sestre iz Nju Naua hahah.

Bravo, Stevane, imas plus od mene na definicije po izboru. Neki bi platili za to na Vukajliji, nije to mala stvar.

Zločesta pufnica je isto lijepa.

Довољно је да плусираш ову: http://vukajlija.com/peskirce/667812

Dok ne utvrdim uživo, Vukajlijašice zamišljam kao ženske verzije pomenutih. U, jbt... koja slika.... Baba, de pripremi bosiljak, tamjan i rastopi voska!

Neka, baba, ne moraš ustajati, evo ja ću malo utešim Uč'telja:
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201110/292585/mylyca-crca-i-lullaby.jpg

Hvala, Konte Zero, ja ipak obris'o post, da me ne podseća ;-)

Лемаја је озбиљна мачка, а нпр. Ликитгуд изгледа као да уједа за јаја у моменту беса и има неки себи својствен јебозов. Срна је исто кул, али има нешто фину фацу и патријархално држање. Марсовка има опасну сису, али не прича са мном. Кристина је веома лепо дете, али изгледа незрело и као да још увек са собом носи лексикон украшен срцима.

Ko je Burija upoznao ni pakao mu neće teško pasti

Ликитгуд изгледа као да уједа за јаја у моменту беса

Валдемар апрувз :)

Towelie_
Citajuci ispovest jednog forumasa koji je upoznao dosta ljudi sam dosao na ideju za temu. Dakle, njegova teorija je da internet forume posecuju samo ruzne zene ili u najboljem slucaju one prosecne lepote. Koliko istine ima u ovome? Da li se stvarno na forumu ne moze upoznati lepa zena ili je to samo jos jedan stereotip?

Не може на основу поста неке од вукајлијашица да се оцени која је лепа. А и зависи какав тип девојака тај форумаш, о коме говориш, воли. Извини, али по мени, нити је мит, нити је реалност да су само ружне и просечне жене на форумима, већ глупост.

Не може на основу поста неке од вукајлијашица да се оцени која је лепа. А и зависи какав тип девојака тај форумаш, о коме говориш, воли. Извини, али по мени, нити је мит, нити је реалност да су само ружне и просечне жене на форумима, већ глупост.

Ko to nama ne jebe?

ManUtdOwn18

Ko to nama ne jebe?

Онај ко пита.

Manča jebe sigurno!

Nego da te pitam, kako izdržavaš u džemperu po ovoj vrućini?

Ko to nama ne jebe?

Ko se to nama kurci?

upozno sam 3-4 bas bas prelepe devojke sa sajta, i u licu i zgodne

kontam da je ko van foruma, ne zavisi od "ruznoce" da li ces sesti da napises nesto na forumu ili ne...jedino sto moze da ima veze jeste "fizicka aktivnost"...hocu reci mozda devojke koje vise sede za internetom imaju 100 grama sala vise od onih koje ne sede za internetom