Prijava

Ocemo ( bar ja ocu)normalnu aplikaciju za android gde se moze i ocenjivati i sve ko na kompjuteru

To bi bilo dobro da ko neki debil ovo ne uvecavam do kurca

prvo da se odvoje posteri i reakcije od definicija po pitanju kruna bedževa i tih kuraca pa onda sve ostalo.

Nabiješ 20 odabranih na reakcijama i gledaš groblje definicija, prajsles.

Reakciju je najlakse napraviti mislim stavis neku dbilnost i to dobije mnogo pluseva a za defku a crknes dk je napisas

ja bi 100 eura da mi se pošalje

ja bi 100 eura da mi se pošalje

Fali ti da registruješ X6? :)))

Fali ti da registruješ X6? :)))

ne fali nego viđeh temu pa reko da probam :)

Kako ja ne mogu da gledam u groblje, a ?
Stvarno bi mogla da se napravi neka valjana aplikacija za Android, steta sto Kazana boli kurac.

OĆEMO ANDROID APLIKACIJU! Jebote, kad mogu mrtvi B92, Blic i Telegraf (?!) da imaju android aplikacije, što ne može i Vuka. Ne vjerujem da je to neki mukotrpan pos'o, samo da se nakani Kazan.

A isti kurac. Može i preko telefona sa sajtom. E sad ako imate mali displej vaš problem hnjo hnjo hnjo

JA MOGU DA RADIM ŠTA HOĆU PREKO OVOG MOG SOKOĆALAAAA
OPAAAAA
IDEMOOOOO
Itunes,app store,mercury opaaaaa

Žajk jebo te ajped.

Ja imam tablet od 10 inca hnjo hnjo hnjo ali je dosta neprakticno ici na sajt sa tableta

Možeš ti na sajt da uđeš preko bilo kog telefona sa netom, al' je daleko praktičnije preko aplikacije, da i ne pominjem koliko bi brže išlo pretraživanje po sajtu.

Жајк, да ли осетиш мајчински инстинкт кад помислиш на епл мекинтош?

Молба за Кајзена да ме умодује да стварно радим нешто на овом сајту.

јебо вас андроид, ја сам тео да направим апликацију за ајфон и ајпед, ал никако да га наватам на сајту, да ми да право