Prijava

Капуне, спреми олеа крему, чуо сам да је добра за подмазивање ректума. Срушићу ти сан о дуплој круни, децџко !!1

hah...

То је то другарићи. Сезона је била неизвесна до краја а традиција се наставља, нико није узео дуплиу круну и нико није два пута узео неки трофеј. Шампион у класик лиги је Марко који је био константан читаве сезоне и имао добру прилику да освоји дуплу круну. Али у финалу га је победио Шоми23, који је, очигледно, освојио х2х лигу.

http://i.imgur.com/410sPDY.png
http://i.imgur.com/vNFv0F1.png

За пар месеци, оплетимо поново!

Ja zadovoljan. Uspeo sam da uđem u top15 u svojoj prvoj sezoni. Sa druge strane nisam zadovoljan zato što sam se poredio sa Gazimudom pošto je i njemu ovo prvi put da igra

Fala fala, prošlo ili pretprošlo kolo sam izbacio džerarda iz time što je izgleda bilo kobno po duplu krunu.

Мени ово најлошији резултат у ове 3 сезоне, 27. Почетак лош онда мало по мало, лоше одлуке и пред крај сам и диго руке донекле. Али је зато циљ следеће сезоне - узети други трофеј и прекинути традицију!

I meni je ovo najlosiji rezultat u ove 3-4 sezone, 21. mesto, a prosle sam bio u finalu h2h. :) Da ironija bude veca, ove sezone sam imao vise bodova od proslih sezona. Sto znaci da se broj igraca povecao, povecala se konkurencija, sto mi se i svidja.

Cestitke Kapunu i Somiju.

Igramo se i sledece sezone, pod obavezno.

Dobro je bilo, pohvatao sam fazone, i meni prva sezona, sledeće pucam na top 10.

i meni prva sezona

Ja bio ubeđen da si ti ovo pikao nekoliko sezona.

Može li da se proveri ko je napravio najviše transfera? Ja mislim da sam ubedljivo na prvoj poziciji sa svojih 62

Капуне, Шоми, честитке.

Нисам више актуелни шампион, а деветим местом сам релативно задовољан кад видим како су прошли Лаки и Електролавер нпр. Стварно је ове године била убедљиво највећа конкуренција. Ово ми је други најбољи резултат за 4 године, пошто сам у 1. и 2. сезони био 11. и 13. на крају.

Ево један историјски принтскрин, табела на крају прве сезоне :)

http://imageshack.us/m/825/4554/unleddddd.png

За другу и трећу не постоји, нажалост.

Ja bio ubeđen da si ti ovo pikao nekoliko sezona.

Ma jok. Jesam pre dve-tri godine sam, al' me je brzo smorilo.

Al' sam zato onaj LŠ fantazi batalio na pola grupne faze, mnogo je retardiran, ne znam da l' je neko to odigrao do kraja (odavde).

Al' sam zato onaj LŠ fantazi batalio na pola grupne faze, mnogo je retardiran, ne znam da l' je neko to odigrao do kraja (odavde).

Odigrao ja. Tj igram, i ima jos mozda 2,3 ljudi.

Kad pogledam koliko ovde ima ljudi koji ovo igraju po 2,3 sezone, ovo moje 10mesto u ligi i H2H je sasvim solidan rezultat.
POgotovo jer sam tek oko nove godine skapirao neke stvari.. Mada, moje ubedjenje da necu da ubacim Suareza u tim me je kostalo barem 6,7 poraza u H2H, a kad sam ga ubacio u drugom delu sezone, on nije bio ni blizu onog ucinka. Marfi jebem te.

Inace fantazi do jaja stvar, ja igrao sa 5 ortaka neki na telefonima, uzeh u poslednja dva kola titulu, Dzeko prelomio sa 4 gola i asistencijom. To je tacno tih 40ak bodova koliko sam ispred.
Al pored te zabave, fantazi izvor stresa. Vise se ne radujem dobrim utakmicama ako znam da sam puko u fantaziju, cak ni pobeda mog favorita vise nije ista ako igraci ne izdominiraju.

Inace meni su igraci sezone (pored Suareza, Jaje i Aguera) Lalana i Remzi. Poludeli ove sezone.

PIkamo se sledece sezone, bice jos bolja konkurencija i sprdnja i nervoza.

I da, ajde nek neki dobar internetas ulozi napore da nadje aplikaciju za android. Izbacili su, al se placa. Tako da cenim da sigurno negde iam da se nadjes, kao sto imaju i sve ostale aplikacije koje se placaju

Ja peti u klasiku, 9 u h2h.. to je vrh sa obzirom da mi je ovo druga odnosno prva sezona da igram

Ljudi, kad počinje nova sezona?

L@ki otvaraj novu temu

Ne mora, nek samo apdejtuje neko.

У јеботе па ови поранили. Нека Лери, лепше је и прегледније са новом. Кад направим стављам линк овде.