Prijava

http://images2.kurir-info.rs/slika-900x608/uefa-liga-evrope-liga-sampiona-partizan-crvena-zvezda-vojvodina-rad-1328585176-76756.jpg

Otvaram ovu temu za diskusiju o učinku srpskih klubova koji u sezoni 2013/2014 učestvuju u evropskim kupovima.

Poželjno je da ne dolazi do navijačkih prepucavanja između navijača Zvezde i Partizana, nego da se onako što objektivnije sagleda učešće naših klubova.

Ovo nije tema vezana za JSL već striktno za Evropu.

SEZONA 2013/2014

http://i40.tinypic.com/25pnzn5.jpg

Vojvodina LE

Hibernijans (Malta) - Vojvodina 1-4
Vojvodina - Hibernijans (Malta) 3-2
Vojovdina - Honved (Mađarska) 2-0
Honved (Mađarska) - Vojvodina 1-3
Vojvodina - Bursaspor (Turska) 2-2
Buraspor (Turska) - Vojvodina 0-3
Vodvodina - Šerif (Moldavija) 1-1
Šerif (Moldavija) - Vojvodina 2-1

Partizan LŠ/LE

Širak (Jermenija) - Partizan 1-1
Partizan - Širak (Jermenija) 0-0
Ludogorec (Bugarska) - Partizan 2-1
Partizan - Ludogorec (Bugarska) 0-1
Partizan - Tun (Švajcarska) 1-0
Tun (Švajcarska) - Partizan 3-0

Jagodina LE

Jagodina - Rubin Kazanj (Rusija) 2-3
Rubin Kazanj (Rusija) - Jagodina 1-0

Crvena Zvezda LE

Crvena Zvezda - IBV (Island) 2-0
IBV (Island) - Crvena Zvezda 0-0
Černomorec (Ukrajina) - Crvena Zvezda 3-1
Crvena - Zvezda - Černomorec (Ukrajina) 0-0

SEZONA 2014/2015

http://i57.tinypic.com/fof97c.jpg

U sezoni 2014/2015 predstavlja nas ponovo 4 kluba od kojih 3 su u kvalifikacijama za Ligu Evrope, a jedan u kvalifikacijama za Ligu Šampiona. FK Crvena Zvezda koja je šampion Srbije u sezoni 2013/2014 izbačena je iz Evropskih takmičenja zbog dugova.

Nakon vrlo loše prošle sezone u kojoj timovi iz Srbije nisu uspeli da uđu u jedno od ova dva takmičenja, situacija deluje potpuno isto i ove godine, ali videćemo.

Čukarički LE

Čukarički - Santa Žulija (Andora) 4-0
Santa Žulija (Andora) - Čukarički 0-0
Čukarički - SV Groedig (Austrija) 0-4
SV Groedig (Austrija) - Čukarički 1-2

Partizan LŠ/LE

Partizan - HB Toršavn (Farska Ostrva) 3-0
HB Toršavn (Farska Ostrva) - Partizan 1-3
Ludogorec (Bugarska) - Partizan 0-0
Partizan - Ludogorec (Bugarska) 2-2
Partizan - Nefči (Azerbejdžan) 3-2
Nefči (Azerbejdžan) - Partizan 1-2
Partizan - Totenhem (Engleska) 0-0
Asteras (Grčka) - Partizan 2-0

Vojvodina LE

Trenčin (Slovačka) - Vojvodina 4-0
Vojvodina - Trenčin (Slovačka) 3-0

Jagodina

Kluž (Rumunija) - Jagodina 0-0
Jagodina - Kluž (Rumunija) 0-1

Ако је судећи по игри Партизана од јуче, као и чињенице да Воша и Звезда већ од следећег кола (ако прођу) иду у слабије шешире на жребу, а да је Јагодина већ испала, ова тема ће већ за месец дана бити закључана.

Bajkovic retko smesan covek.

Što se tiče prve utakmice koju je juče Partizan odigrao u Jermeniji, u okviru kvalifikacija za Ligu Šampiona, Partizan je odigrao katastrofalno.

Rezultat je OK, gledano potpuno iz pozicije da se igralo gostovanje i da je 1-1 u gostima, odlično u Evropi, međutim Širak je klub ispod renomea Partizana, a svojom igorm je zaslužio sigurnih makar 3-1 kod kuće.

Loša igra Partizana tokom celog meča, slabo kretanje i odbrana koja je bila potpuno nesposobna da zaustavi nejake napadače, pokazuje da će Partizan verovatno proći ovog rivala, ali sledeći rival će, ako Partizan ovako odigra, pobediti lagano obe utakmice.

Golovi sa utakmice Širak - Partizan

http://youtu.be/PNXnmtMkmLw

Ако је судећи по игри Партизана од јуче, као и чињенице да Воша и Звезда већ од следећег кола (ако прођу) иду у слабије шешире на жребу, а да је Јагодина већ испала, ова тема ће већ за месец дана бити закључана.

Da, tako nešto i ja verujem, ali otvoriće se sledeće godine, pa opet. Jebiga, tako je kako je sada. Inače temu sam otvorio jer ima mnogo ljudi koji prate, gledaju fudbal i znaju mnogo o fudbalu, a nekako mislim da može neka objektivnost da se ovako isforsira na ovoj temi, bez prepucavanja.

Je l' gleda neko Vošu? Jagodina?

Ja gledam Zvezdu trenutno, a znam samo rezultat u Novom Sadu.

Jagodina gubi 2-0. Sad ću da gledam jer su vamo poluvremena.

Mene je Partizan za srce ujeo po ko zna koji put.

Pored velikog, da tako kažem, grobarstluka, navijam svim srcem i za Zvezdu i ostale srpske klubove. To bi verujem doprinelo razvoju srpskog fudbala.

Мислим да за наше клубове у Европи важи да ЈСЛ нема алтернативу!

Mene je Partizan za srce ujeo po ko zna koji put.

Jeste. Ajde ono, neću da sudim već po ovoj utakmici, ali je sigurno činjenica da nam je odbrana najgora od kada ja gledam fudbal i Partizan. Pokušavam da se setim odbrane onda kada je bio bojkot i da li je bila lošija, ali mislim da je Bajić izmislio fudbal za Stankovića. Užas. Malo će to biti ozbiljnije kada se Mitrović vrati, ali šta on može sam. Isto što i Kojić juče. Ninković mora da pokaže da li je igrač ili ne.

Mogu l' ja da diskutujem o mom Rudaru? To vam je na po sata od Srbije. Eno ga gubi od Slaska. Pretpostavljam da ubrzo neću imati ni o čemu da raspravljam, tako da neću da davim. U svakom slučaju, nadam se da će barem Partizan nešto uraditi.

Najtužnija tema na sajtu... Sad će bar ovi malo ozbiljniji klubovi da nam padnu pa da se uzmu neke pare od klade.

Партизан је јуче одиграо најгору утакмицу од свих њихових које сам одгледао до сад, а мислим да сам 90% европских утакмица Партизана одгледао у последњих 15 година. Без икакве идеје, очајна кретња, пасови непрецизни и такође безидејни, и што је најбитније, без икакве енергије и жеље да се угази противник који је на нивоу просечне екипе наше друге лиге. Што Џони каже, 1:1 није лоше, али бре до пре пешес година су вечити овакве екипе трпали са 3 комада минимум. Много слабо, фудбал нам је гори из године у годину, ако се овако настави, следећих година би већ крајем јула и почетком августа могли да завршавају европске сезоне.

A žao mi Vojvodine u pizdu materinu, trude se momci svim srcem, ali pobedu će teško izvući zbog crvenog kartona...

Najtužnija tema na sajtu

Jeste ali takva nam je realnost. Ložimo se na fudbal i možda u budućnosti, ova tema bude manje depresivna, a možda bude još gore.

Mogu l' ja da diskutujem o mom Rudaru?

Može. Baci neki izveštaj ako gledaš.

Koji rezultat Voša?

Vosa mi nekako najbolje funkcionise kao klub.

Кад помислим да се у Јагодини тренутно играју фудбал Ансалди, Рондон и јебени Јан М'Вила... Брате.

Može. Baci neki izveštaj ako gledaš.

Gubimo 2 : 0. Mada se od nas niko ni ne nada prolasku. Klub je svake godine u sve goroj situaciji (od kad nema Šarića nema ni para, pošto je klub njegov).
Inače prošle godine smo ispali od istog tog Širaka. Doduše na strani smo igrali 1 : 1, pa nas kući tukli 1:0. Iskreno se nadam da Partizan neće doživjeti tu sudbinu.