Prijava

LOL Sad nešto razmišljam. Ladno za moju kratku fudbalsku karijeru u betonligašu nisam napravio nijedan penal. A crveni sam dobio, jedan.

Ajmo heksa, zajebite ove naše.

Čestitke, ipak neće biti lok pre jeseni.

Koje iznenađenje da će tema ostati živa do decembra. Ovo niko nije očekivao.

Jesmo loši, ali činjenica je da su ovi iz Nefčija još gori od nas.

Вала расна картонијада на крају.

http://www.sportal.rs/news.php?news=131864
Ево и састава шешира за жерб за Лигу Европе.

Штета што не може Партизан да се састане са Динамом, баш да видимо колико је то Динамо јак.
Најтежа могућа група би била: Тотенехем, Борусија Менхенгладбах, Партизан и Краснодар, а најлакша: Ред Бул, Дњепар (Дњепар би био домаћин на неутралном терену), Партизан, Астерас.
Мада ако ћемо да се играмо погађања, онда нека буде оваква група: Виљареал, Селтик, Партизан, Ријека.

Чуј Астерас лак противник лоло. Па њима не би дали гол у гостима да играмо 10 утакмица за редом.

Jedno veliko LOL za tebe ako su najlakši protivnici red bul salcburg i dnjepar. LOL.

Dnjepar je jedva izbacio Hajduk Split, a u prvom šeširu jeste Red Bul najlakši i eventualno Kopenhagen.

По мени би ово било добро:

ПСВ/Копенхаген
Селтик/Трабзон
Партизан
Хелсинки/Карабаг

A sećaš li se dnjepra, leri, iz prošle sezone? Nije baš jedva, danas su bili bolji, a to što su ga kući jedva učačkali... jbg, desi se loša utakmica. Dnjepar je jako nezgodan.
Od salcburga je daleko bolje izvući kopenhagen, jeste salcburg usrao drugu utakmicu protiv malmea, ali ih je prvu pogazio blago rečeno, sa bar 4 stative ako se sećam i sijasetom vrhunskih šansi, i onda primio najgluplji mogući gol u 90'+.
Kopenhagen, pa i inter čak pre salcburga.
Četvrti šešir ima mnogo nezgodna imena, a iz drugog su možda panatinaikos, paok ili klub briž najpovoljniji.

totenhem ili inter iz prve rijeka iz 4 a iz drugog moze dnjepar npr.

Па мени делују као најлакши у првом и другом шеширу.
А Астерас ме је у први мах подсетио на Егалео, ког је Партизан лагано победио 4:0, али заборављам да је то било пре 10 година.
Мада џабе и да се играмо и калкулишемо, Партизан и да добије "најлакшу групу", питање колико може да уради нешто са овим саставом и овим тренером.

Viljareal/kopenhagen, klub briž/paok, helsinki/lokeren, tako nešto bi bilo fino, al' je nemoguće da usere iz svakog šešira najtanji protivnik.

A što se dnjepra tiče, prošle godine su se dugo klali za vrh tabele u ukrajini, čak dobili šahtjor u gostima, igrali egal utakmice sa fiorentinom i zamalo ispali od totenhema. Nije naivna ekipa uopšte. Mislim da su i grci i belgijanci, pa i seltik, poželjniji protivnik od njih iz tog drugog šešira.
Edit: šteta je što partizan ne može da bude sa legijom u grupi, i da tu bude seltik, onda bi legija nadula seltik i pustila partizan ako bi bilo šanse da se sjebe seltik tako, samo da se osveti škotima, bio bi fazon :)

zadnji sesir nije tolko bitan, samo ovaj dinamo da odjebe od nas. prvi ne treba gledati po snazi vec po ambicijama a i ko su kiksare. mada licno bih zeleo totenhem i nemce pa nek nas pune boli me kurac i onako ne verujem u prolaz iz grupe. a i vece su pare od tv prava nego za prolazak.

Ljudi znate kakva je situacija u ukrajini, Dnjepar je pun pogodak. Seltik iz drugog oni su izkompleksirani sad.

inace inter mi je bio omiljeni tim posle partizana ali dovodjenje dejana stankovica im nikad necu oprostiti. mada njih mnogo boli kurac za to lolo

ne mozemo mi sa seltikom mora legija sa njima da padne, bas bi bio fazon

tema da promeni ime u srpski klub u evropi. zato sto partizan.

i da, jes da nema veze sa sprkim klubovima al nema tema za to
https://pbs.twimg.com/media/BwJdMH0IgAALKc-.jpg