Prijava

Селтик је ове сезоне благо речено катастрофа, откад су без Нила Ленона распадају се полако, нема више риђег да потпирује ватру у екипи. А што се тиче осталих екипа најбоље је извући неке великане, јер су то углавном комбиновани тимови (који су опет свакако бољи од Партизана) и то би могло некако и да се искористи, док тимови попут Салцбурга, Дњепра, Харкива, Трабзона, Бешикташа и тако даље буквално играју фудбала најбоље што могу у ЛЕ.

Мада ја бих лично да дође Тотенхем у БГ, мајку му навијам за њих од кад сам први пут видео лопте на екрану а никако да их одгледам уживо.

Gazimudo
tema da promeni ime u srpski klub u evropi. zato sto partizan.

Ипак можда усташки ногометни клуб у Еуропи? Хе хе

ЕДИТ: Елем, честитке! И срећно вам било.

Sad je, gledajući ceo ovaj kvalifikacioni period, prilično jasno da je jebeni mutavi degen uložio milion evra mi bi igrali LŠ 90%. Ludogorec nije uspeo da pobedi ovu ekipu Partizana u dve utakmice, čak ni skoro ozbiljno da zapreti 70 minuta sa igračem više. A u LE da uđeš šanse su ti velike, čak iako dinar ne uložiš.

Ovaj plasman Partizana je u principu dobar za sve jer stvarno bi onaj scenario da nije ušao, sa onim igranjem prvog kola za Srbiju bio katastrofa.

Što se tiče žreba, daj šta daš, svejedno je, pošto nisam uveren da bilo kakvu grupu, čak i najpovoljniju možemo da prođemo. Ako me razuvere, super, ali teško.

Inače na 6 utakmica Partizana u Evropi ove godine palo je 18 golova.

Ovaj plasman Partizana je u principu dobar za sve jer stvarno bi onaj scenario da nije ušao, sa onim igranjem prvog kola za Srbiju bio katastrofa.

Добар за све, али највише за Ђурића.
Дринчић вам иде, а нико не спомиње замену.
http://www.sportal.rs/news.php?news=131867

И лепо ја рекох да чим нема Нинковића, Партизан боље игра. Боље да сте њега неком увалили, јер је лик утриповао да је Инијеста.

Zamena je na žalost Saša Marković. Tu je već, znači ništa ne košta, a on i Brašno će da budu ta nepremostiva prepreka na sredini.
ljolj

Zašto li je ovaj naslov napisan u množini...

Zamena je na žalost Saša Marković. Tu je već, znači ništa ne košta, a on i Brašno će da budu ta nepremostiva prepreka na sredini.
ljolj

А у одбрани Остојић мења Станковића. То је као кад је код нас Крнета заменио Психољуба Ђорђевића. Лололо

Nemoj tako Buš, treća sreća :)

Zašto li je ovaj naslov napisan u množini...

Sledeće godine renesansa srpskog fudbala. Svi prošli u takmičenja.

Sad će i Babović nazad da dođe xD

ОПАААААААААААА, ГЛЕДАМ ТОТЕНХЕМА ПОСЛЕ ГОДИНА СТО!!!

Pa mogli bi da pobedimo Asteras kući. Damo sve od sebe, pa šta bude.

Pre Bešiktaš nego te Grke levake evo veruj mi

Jebem li ga, ako uzmemo tri boda ja srećan.

pa ako njih ne mozemo da pobedimo gajbi, jebiga, bolje da izadju i kazu MI SMO OVDE SAMO ZBOG PARA KOJE SMO UZELI STO SMO USLI I NEMOJTE DA SE LJUTITE STO NAS TRPAJU

Ako ne uzmemo 4 boda stvarno smo paori

Ma njih deremo ovde sigurno 1-0. ZAPAMTITE OVAJ POST!

Nije tema, mrzi me da trazim onu obican fudbal...

Jel gledao neko ovaj pregled, ima i duzi od 15 min, sa svim sansama... jebanje mame od tekme, odavno nisam bio ovoliko odusevljen nekom tekmom iz JSL-a. Golovi, sanse i akcije, show.
https://www.youtube.com/watch?v=b7R59Wy8mUg