Prijava

Istina je da Totenhem boli kurac i da nisu imali dosta prvotimaca, zbog tog odnosa su uveli da osvajač ove lige ide direktno u LŠ od ove godine. Ali Partizan se uopšte nije obrukao, sa mudima su igrali ljudi, nisu se posrali ko pičke. Može se biti zadovoljan. I drugi rez x bio sinoć tako da ko zna. Ima šansi jbg :)

U principu, to je moje misljenje, ja bih na neki nacin zabranio ovakve stvari. Ne mozes da izvedes kombinovani sastav, to je omalozavanje protivnika i samog takmicenja. Odustani ako neces, neka ti udare kaznu i uletece neko ko ce da igra.

buraz imas 30ak igraca u timu i, ako su registrovani, mozes bilo koga od njih da posaljes na teren u bilo kom trenutku. niko to ne moze da ti zabrani.

sam biras takmicenje u kojem ces da das vise a u kojem manje, utakmice delis po vaznosti i u zavisnosti od potrebe saljes ekipu koju ti hoces.

totenhem je dobrim igrama prosle godine osvojio poziciju koja ga vodi u uefa, imaju pravo da igraju i da izvedu na teren koga hoce i to niko ne moze da im zabrani.

iskreno vise mislim da su bili u tripu da su jedno 17 puta kvalitetniji od nas i da ce da nas oderu sa omladincima a istina je da bi se nasi omladinci njihovim popisali u usta.

na njihove rezerve mi smo odgovorili debitantima, igrali su nam likovi koji imaju po 18 godina, lik debituje u zvanicnoj utakmici za partizan protiv totenhema i to kao stoper. igra nam sasa ilic od 37 godina, roviti volkov, igrali smo bez skuletica i najveceg talenta srpskog fudbala trenutno zivkovica.

Dzoni, od ovog sastava koji je izasao na teren, ja koji pratim fudbal i premier ligu sam znao kunem ti se za 4 igraca.Ne znaci da nisu kvalitetni igraci, ali svakako nisu ocigledno dovoljno kvalitetni da igraju konstatno u PL. Sad se postavlja ono pitanje, da im je trebalo i da su svi igrali i koliko ih interesuje kup uefa, da li bi drugaciji odnos na terenu bio, ali realno, koga boli kurac, za 10 godina se niko toga nece secati, ali po meni je stvarno sramno da se ovakve utakmice ne dobijaju. Ne mislim na Partizan, nego i na Zvezdu.

Pazi, oni predstavljaju njihov klub i odlučuju ko će da igra i savršeno me boli kurac ko je izašao na teren. Ja pratim Premijer ligu i znam sve one igrače koji su igrali. Posebno Ljorisa, Vertongena, Dejvisa, Lenona, Lamelu, Soldada, Facia i Tauzenda. Slabo pratiš ako si samo za četvoro čuo. A ni mi nismo bili kompletni. U principu u pravu si da je trebalo da dobijemo ovaj veom oslabljeni sastav Totenhema, jer i to je Totenhem, ko god da igra.

A pogotovo ne razumem nase medije i ljude koji velicaju 0-0 sa opet kazem, u najmanju ruku okrnjenim timom Totenhema. Recimo, ovo je identicna situacija kao kada je Roma dosla u Bg da igra protiv Zvezde. Jeste Zvezda tada imala bolji tim od Zvezde i Partizana zajedno sada, ali svejedno, fazon Sabani Nonda u napadu. Pa jebem ti sve. I sam znas kako su nasi timovi prolazili kada su igrale prve postave MIlana,Bajerna, Arsenala i drugih.

I ovde se slažem sa tobom. Nije loše 0-0, ali "hrabri Partizan" i tako ti radovi i meni je zasmetalo. 1-0 samo da je bilo OK je. Pobeda je pobeda. Ovako, zadovoljan sam što nismo izgubili jer sam pred utakmicu mislio da ćemo izgubiti.

Ali opet kada se sve svede, ljudi su šutnuli jednom na gol, bili smo bolji i ovolikom kurcu u kom je naš fudbal i Partizan koji je prošle godine izubio od Tuna 3-0, ovo vidim kao pomak.

Mada to njihovo izvođenje slabije postave je onda debilizam. Za šta se čuvaju? Da neće biti u prva 4 u Premijer ligi? Biće jurac. Opet će da igraju tu LE sledeće godine.

Ma brate to je zato što ne žele da rizikuju povredu igrača koji nose sezonu. Šta misliš zašto je Hal ispao od Lokerena (ili Zultea, koga već)? Zato što više para zarade OPSTANKOM u PL nego OSVAJANJEM LE. Pa ti vidi.
Zamisli slomi Eriksen nogu ili Adebajor pokida ligamente protiv Partizana ili Asterasa... Da se ubiju samo.

A ovo

U principu, to je moje misljenje, ja bih na neki nacin zabranio ovakve stvari. Ne mozes da izvedes kombinovani sastav, to je omalozavanje protivnika i samog takmicenja. Odustani ako neces, neka ti udare kaznu i uletece neko ko ce da igra.

+10000

Englezi i nekako, ali Italijani sramotno loše odrađuju LE. Bolje da ih pitaju odmah da l' im se igra. Znam pre godinu-dve Udineze dođe da gostuje Dnjipru, fazon kvota 1.40 na Ukrajince, svi znaju da ovi dovode klince, lagano popasu 3-4 komada... Duvanje kurca.

To je zapravo legalno nameštanje utakmica.

Jebem ih u usta, opet i takvi su uspeh ako ih drkneš, s obzirom na okolnosti i tim Partizana.

u principu oni su dosli da ne izgube mi igrali da ne izgubimo niko nije izgubio svi srecni.

a to da li je uspeh 0 0 sa totenhemom? izgleda da je uspeh sto smo uopste dosli u situaciju da igramo sa njima. takva se slika stvorila u srbiji a bogami tako su se i oni ponasali.

Sve u svemu, makar je ova tema aktivna do decembra ovaj put :)

Kada je utakmica sa Asterasom?

UEFA: Srpskim klubovima po 31.140€

taman njih 4 imaju za jednu sijalicu famoznu

Đura od svog dela vodi sve na klopu.

партизан чемпион д бест

Danas sa Asterasom. Voleo bi da ih pobedimo, s bzirom da u grupnoj fazi nekog takmičenja nismo pobedili.....pa više se i ne sećam kada je to bilo.

INFO IZ PRVE RUKE!!!

I dva sata nakon utakmice, Partizan još uvek nije uputio šut ka golu domaćina.

Ja sam evo takođe saznao da je danas petak, a Partizan i dalje ne uspeva da uputi šut.

oni grci igraju dosadan fudbal,prilicno spor,ona bagra iz partizana stoji na terenu,pa ispalo da su grci igrali brzo i dobro.
pominjali ljudi lukaca za reprezentaciju.sutno mu lik spoljarom loptu koja je isla 2 na sat-ispala mu.

Grci od 1900. igraju dosadan fudbal. Tako su i osvojili ono jedno evropsko...