Prijava

Stepen u kome nismo ni za kurac je legendaran.
Ako je neko zaslužio da ga izvuku sutra to je Voša.
Partizan je zaslužio ovu sramotu. Konačno su toliko usrali ekipu da više ni u LE ne mogu da uđu i to povlašćeni.
PU!
Govna.

da, mislim da jeste. zbog jebenih vecitih. zato sto se stvorila takva atmosfera da tupavi igraci misle da im je jedini jebeni put u karijeri da prodju kroz ove govnare, i samo za to i igraju u drugim klubovima.

a sve je zbog jebenih menadzera, jer znaju da ce tako vise da isisaju od transfera, jer verovatno imaju razradjen biznis sa vecitima.

a gledaju skauti i manje klubove ako je neko dobar.

Kako bi ja sa ljubavlju jebo Ivanu španović.....

treba im konkurencija. treba neko da ih malo vrati na zemlju, rade sta im volja, pa kad preteraju... ajmo poreznici, davaj pare ovamo, mi smo veciti.

more nosite se u picku materinu.

Treba napraviti regionalnu ligu, pa ko pobijedi da ide u kvalifikacije u azijsku ligu sampiona

НАШЕМ ФУДБАЛУ ТРЕБА ЧИСТКА.

КАД БИ СЕ НАШЛО ПАР ЉУДИ У ПОЛИТИЦИ КАО ВУЧИЋ, САМО ДА НИСУ ПИЧКЕ КАО ВУЧИЋ ВЕЋ НЕКИ ДО ЈАЈА ЛИКОВИ И ДА ИМАЈУ МУДА И МОЋ. И ДА ПОЧИСТЕ ПОЛИТИЧАРЕ ИЗ СПОРТА. ЈБГ, ЈЕСТЕ ДА ТЕ ДВЕ СТВАРИ МОРАЈУ ДА ИДУ ЗАЈЕДНО, АЛИ ТЕ СМРДЉИВЕ ПЕДЕРЕ КАО ШТО СУ ЂИЛАС, КОКЕЗА И ОСТАЛИ ТРЕБА СТРПАТИ У ТВОРЗУ. ОНДА, ПОЛАКО КРЕНУТИ У ХАПШЕЊЕ СВЕ ГОВНАРСКЕ СТОКЕ, ТЈ. ТЕ СПОРТСКЕ МАФИЈЕ, ИСПИТАТИ СВЕ ТРАНСФЕРЕ У ПРОТЕКЛИХ 20 ГОДИНА, И ТАКО ДАЉЕ. БАГРУ СТРПАТЕ У ЗАТВОРЕ И ПУСТИТЕ НЕКЕ ДОКАЗАНЕ СПОРТИСТЕ И СИТНЕ КРИМИНАЛЦЕ ДА СЕДНУ У ФОТЕЉЕ.

САМИМ ТИМ, ОТЕРАТИ ТОЛЕТА, А ДОВЕСТИ НЕКОГ НЕУТРАЛНОГ ЛИКА ЗА ПРЕДСЕДНИКА, ИЛИ САВУ ГЛАВОЊУ ИЛИ ТАКО НЕКОГ КОГА НЕ ВОЛИ НАВИЈАЧИ НИ МЕДИЈИ, ТО ЗНАЧИ ДА ЈЕ ДОБАР. ТАКОЂЕ, У ТАЈ ФСС УБАЦИТИ ЈОШ НЕКЕ МАЊЕ СУМЊИВЕ ЉУДЕ.

ОНДА, ДОНЕТИ ЗАКОН ИЛИ ШТА ВЕЋ, ДА НЕ МОГУ ИГРАЧИ ПРЕ 21 ДА ОДУ У ИНОСТРАНСТВО. КАО У ВРЕМЕ КОМУНИЗМА ПА НЕКА ПУШЕ КУРЧИНУ И ЊИХОВИ РОДИТЕЉИ И МЕНАЏЕРИ. У СТВАРИ ДО 25Е, КО ИМ ЈЕБЕ МАТЕР.

Е ДА НЕ ДУЖИМ, ТО БИЛО ДО ЈАЈА ЗА ПОЧЕТАК. И ДА СЕ ИЗБАЦЕ АУТОМАТСКИ НЕКИ СЕЉАЧКИ, МАФИЈАШКИ И БЕОГРАДСКИ КЛУБОВИ У ДРУГУ ЛИГУ, ТИПА ДОЊИ СРЕМ, ЈАГОДИНА, ЧУКА, И ТАКО ДАЉЕ. А УБАЦЕ ТИМОК, ЧАЧАК ИЛИ КОЈИ ВЕЋ. И ДА, ОЖИВЕТИ ЛЕПО НЕКЕ ФУДБАЛСКЕ ЦЕНТРЕ КОЈЕ СУ УНИШТИЛИ КРИМИНАЛЦИ И ПРОДАНЕ ДУШЕ, КАО НПР. СРЕМСКУ МИТРОВИЦУ, ЗРЕЊАНИН, ИТД.

АЛА САМ СЕ НАЛУПАО, НЕЋУ ДАЉЕ, ТРЕБАЋЕ МИ ТРИ СТРАНЕ...

Peki skoro da je pogodio tačan datum zatvaranja ove teme čim je otvorena.

Na kraju, od četiri tima koji su krenuli u kvalifikacije, nema ni jednog u grupnom takmičenju. Dno.

Nemam reči.

Jagodina na prvoj prepreci. Dobro, prepreka je bila jači tim i to je to. Trudili su se, čak su i dobro igrali, ali sportski i normalno ispali od boljeg.

Ostali....

Partizan se najviše izblamirao ove godine. Dve nerešene sa Širakom, za koji mi se čini da sam možda i prvi put čuo uz spašavanje od strane golmana i Volkova u 90. minutu. Nakon toga Ludogorec koga je jedna prosečna evropska ekipa, Bazel, preslišao u dve utakmice. Na kraju prva i jedina pobeda protiv 8. tima Švajcarske, lige koja inače ima 10 timova, tesna pobeda i poraz od tri nula, a da je pritom bio nadigran u svakom segmentu igre.

Zvezda nije stigla da se skroz i pošteno obruka, mada spašavanje guzice protiv IBV-a je već pokazalo da nema tu ništa. Černomorec, tog trenutka 12. tim Ukrajinskog prvenstva bio je nepremostiva prepreka, sa takođe tri komada u gostima.

Vojvodina. To je Vojvodina. Krava koja da punu kanticu mleka pa se ritne i prospe je. Jesu ostavili generalno dobar utisak, posebno jer su odvalili Bursu u Turskoj, ali zar je morala na kraju od Šerifa iz Moldavije da se ispadne? Izgleda da jeste.

Jako loše, povratak na JSL njive i bez Evrope u Srbiji ove jeseni.

Može lok do početka kvalifikacija u 2014.

E da. Žreb.

TOLE NAM SREDIJO KUGLICU!!!!

JEBI ŽREBOA!

DANAS SILOVANJE KUGLICOA

vosa ispala,al pokazala kako se igra.da li je moguce ispasti od moldavaca?jeste...isto tako je moguce proci na gol u gostima protiv nekih indijanaca iz turkmenistana...ili odakle su vec.sve u svemu,od vose se nije ocekivalo nista,ovo je uspeh.za razliku od udbasa iz beograda,nemaju cesto priliku da dodju do kraja,pa su se malo skesili,al su se trudili.onaj cigan vise u zivotu nece dati unutrasnjom sa 30nesto metara gol.jako tezak udarac,nije ga lako izvesti,pozavideli bi mu mnogo kvalitetniji igraci na svetu.sve u svemu,ostaje zal sto nisu prosli,al za neko iskustvo je i ovo dobro.rezervisana igra u ns ih je sjebala.partizan ocekivano ispao od svajcaraca.nisu zasluzili ni one iz one sovjetske drzave da prodju.u partizanu igraju samo veterani,mladi su ko pedercici.digo im se penis sto igraju u partizanima,a veze nemaju.neki ljudi sa vise strasti pesa igraju...izgleda da je nemoguce ispasti iz te lige uefa.evrope,kupa uefa,kurca palca.

Da li je neko od vas gledao Vojvodinu? Ja jesam prvih 45 min, i sudeci po svemu, drugo poluvreme su bili jos gori. Stvarno mi nije jasno bilo, prvo, kako su izbacili Bursu, drugo, kako delju i Zvezdu i Partizan poslednjih godina gde stignu i trece, kako misle onom igrom ikoga da dobiju? Bas sam se nadao da ce proci Serif jebeni, je, pa da su izvlacili sami, ne bi slabijeg izvukli. Ekipu koju cine crnci skupljeni sa svih krajeva sveta, sa koordinacijom pokreta u minusu. Bukvalno kao da su skupili sve strance sa teme "Biseri srpskog fudbala". Od onih bre jedino onaj Rikardinjo lici na fudbalera, i to zbog prezimena! Nemojte da se zajebavamo. Svaka cast za Bursu i Honved, ali su protiv Serifa odigrali ocajno. Ustvari, bez Abubakara su prosecna ekipa, on je bio taj koji je odradjivao pola posla. Simon Vukcevic kao pojacanje...koja smejurija.. Elem, zao mi je, ali na osnovu onoga sto sam video juce, jedne prilike iz kornera u prvom poluvremenu, i plus sto su mogli da prime 2 lagana , nisu zasluzili da idu dalje.

EDIT: Ljudi, nemojte da pominjete "nemaju iskustva". Pogledajte koji timovi igraju i kako igraju Evropu. Sahtjor Karagandi, Nome Kalju, Skenderbeg, Esbjerg, itd... Oni imaju iskustva? Sve je kvalitet i postavka igre, a mi dok ne shvatimo da nismo bolji ni od NOME KALJU-a,da tako se zove tim, iz Estonije cini mi se, onda cemo mozda i da dobijemo taj isti kaljavi Nome...

Гледао сам Вошу ја сваку утакмицу осим Хибернијанса. Нажалост, али исти тим као мој Раднички - кад се једна првотимац повреди или оде, то је скроз друга екипа. Воша Без Абубакара није то, он им брзину екипе подиже за 10 посто, тј. подизао је. Шкулетић се још и повредио јуче, тако да су били баш закопани у месту. Све у свему, јебига, сумњам да су и они рачунали да ће догурати овако далеко.

Елем, као што сам рекао приликом отварања теме, то је то. До краја августа фајронт. Фудбал гори и гори, испадосмо редом од екипа које смо до пре 10 година слали кући са 3,4 комада у мрежи.

Гледао сам мало, можда последњих 15 минута, ал је било јасно да су се усрали и то је све. Фурали су они тај неки свој стил, али просто су се усрали. Непрецизни пасови, слаби у дуелима, лоши центаршутеви, лоше отварање. Свега тога што они иначе раде је било, само много лошије него иначе, и јбг... ОГРОМНУ шансу су пропустили, вероватно је више никад неће добити. Имају неко проклетство лузера јебем их у уста, да их јебем.

17 Andrija Živković – Sa 17 godina bio je najhrabriji na terenu. Možda mu je to neiskustvo i bilo najveća snaga. Nije 'znao' da se u Evropi igra jači fudbal nego u JSL, pa je odigrao kako najbolje ume. Umalo namestio gol za izjednačenje. Svojom igrom verovatno istakao kandidaturu da u narednih 18 meseci popravi stanje u kasi "crno-belih".

Svojom igrom verovatno istakao kandidaturu da u narednih 18 meseci popravi stanje u kasi "crno-belih".

Како добро срочено.

Воша је лузерски клуб. Не знам шта их браните, јесте Шериф тренутно појам за све наше тимове, али они би испали и од Фк Баноштора да су им они били последња препрека за ЛЕ. Ако Баноштор уопште и има неки клуб. Јбт, па нису могли да добију Јагодину у финалу Купа.

И оно што сте причали да ће да узму титулу, лепо сам рекао да је то курац. Они имају увек тај неки бљесак од 5-6 везаних мечева током сезоне и то је то. Само им се потрефило сад то на почетку. Јесте им значио Оумару али испушили би свеједно.

ОВО ЈОШ ОТКЉУЧАНО?! ХАХАХАХАХАХАХА

Zaključavaj do novih osvajačkih poduhvata u 2014.

Tema je zaključana dok Vlada RS ne dobije datum za ulazak naših klubova u EU.