Prijava

Dok si lupio dlanom o dlanom, jebeno...

Srpski fudbal jebe na svim nivoima.

Jbg, žao mi Jagodine, bili su bolji za nijansu. Ali kad su glupi i ne iskoriste silne prilike ko im je kriv.

Neki Farani jebu, evo izbaciše Tromzoa!!!1
EDIT: i neki Gruzini ojebaše Bursu.

И то колико сам видео на пенале и то 1:0! Та Бурса изгледа намерно испада, прошле године Воша, сад Чикурац, еј, Чикурац! (узеше ми паре)

partizan i cuka napravise najbolji dil.finansijski

Đoni nis' ubacio Jagodinu drugu tekmu u prvi post.

Saću to da dodam. Zaboravio sam.

Za bolje i nismo.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/mic-po-mic-guramo-ka-statusu-gibraltara-i-san-marina-188301.html

Dakle, ovoga leta izbegli smo taj crni scenario ali ćemo zahvaljujući "uspesima" srpskih klubova u prethodne dve nedelje od sezone 2015/2016 imati tu čast da padnemo na 27. poziciju i da narednog leta prvak države igra drugo kolo kvalifikacija za LŠ a samo osvajač Kupa drugo kolo kvalifikacija za LE. Drugoplasirana ekipa na tabeli JLS krenuće od prvog kola kvalifikacija za LE.

tako je i realno.da nekog i pobede u tom prvom kolu.

Ne brinite, Partizan osvaja LŠ ove godine. Fofana ruši Real u finalu. Biće bodova.

Sastavimo tri pasa ukupno, ako je Saša Ilić primio loptu. Ako nije on onda ne možemo da sastavimo dva pasa.

A koliko onaj rom bije Lazovića, a sudija ništa.

Smrtonosna kombinacija nesankcionisanog udaranja od strane roma i Dankov temperament dovode do crvenog najkasnije do 60. minuta.

Lazović će stvarno da išamara nekog, ne bi me čudilo i svog igrača i da izađe van.
Inače drži se partizan, kako-tako.

Držimo se, ali igramo kao krave.

Necete jos dugo!

Dobro je. Imali smo bolje šanse, kao produkt njihovih grešaka, a ono što je mali Živković promašio loptu, ne verujem da nije primio i šutirao. Imao je vremena.

Sve u svemu preživeli smo prvo poluvreme, ali potencijal da primimo neku kokošku i da Danko ili Brašanac dobiju crveni još postoji. Mada da imaju malo snage i da nisu toliko mrtvi, pregazili ove Bugare kao plitak potok, al' su alkosi i splavari pa ne mogu da udare sprint.

Nemam šta puno tu da kažem. Samo da apdejtujem rezultat na prvoj strani.