Prijava

Ma i ta regionalna bi bila go kurac, imali bismo Maribor, Dinamo, Zvezdu i Partizan, a ostali ništa, eventualno Hajduk.

Uslov za regoinalnu ligu bi bio da barem jedan igrač u timu ima majku iz čačka!

@enemyofthefreeworld
Nemaju Srbi tradiciju što se tiče fudbala.
Srbi bi navijali za klub koji osvaja trofeje i koji je medijski eksponiran.
Da neko sad uloži velike pare u neki mali klub i osvoji tri prvenstva za 5 sezona steko bi stotine hiljade navijača.

Jedini spas za fudbal je da se oteraju govna lopovska iz njega al pošto to ne možemo da uradimo ni na državnom nivou kako očekivati da se to to uradi u fudbalu
Ostaje nam samo da jebemo tromsoa par godina pa da čekamo dan kada će nas iz evrope izbacivati timovi iz andore i vatikana

Pa možda bi se i još neki uozbiljili, pa tu je i Rijeka, Sarajevo i još neki klubovi i za ligu dosta. Bolje je i da bude 5-6 jačih timova, a ne da se samo 2 tima smenjuju na vrhu.

Regionalna liga nema budućnost jer ueffa nije dovoljno fleksibilna da omogući da se preko te lige klubovi kvalifikuju u evropska takmičenja. (kao u košarci)

Skandinavci su imali svoju regionalnu ligu i ubrzo je ukinuli.

U jebote, opet Nefči i Partizan.
EDIT: Ladno Rijeka može da ide dalje.

Ma i ta regionalna bi bila go kurac, imali bismo Maribor, Dinamo, Zvezdu i Partizan, a ostali ništa, eventualno Hajduk.

Lepo kad neko ovako argumentovano popljuje ideju. Vidi se da je dugo u materiji.

Najbolje bi bilo kompletno restartovanje fudbala. Ukinuti sve postojeće klubove i onda svaka opština u zemlji osnuje svoj novi klub pa se igramo.

Inače deslia se zamena domaćinstva, pa Partizan je ipak prvi domaćin.

Ja zaboravi na ovo.
Nefčija istukla samu sebe. I dalje sam u šoku da su nam oni mentoli dali dva gola, ali opet kad malo bolje pogledam, ono što je "strateg" Nikolić pomenuo da smo klasa iznad njih, nije se videlo na terenu. Jesmo bili bolji, promašivali smo prazan gol, ali dali su nam dva gola lagano i nešto nisam uveren u prolaz.

Nefčoja je težak raspad sistema, retko se dešava da strana ekipa pobedi samu sebe kada igra sa nekim našim timom(uglavnom se to našima događa), tako da tu treba tražiti šanse za prolaz.

A opet sa druge strane Partizanu nikad veća promaja nije duvala u odbrani, čak ni prošle sezone, ako je to uopšte moguće, a ova sezona pokazuje da jeste.

Njih jedan gol vodi dalje, tako da se nadam da će rasni golgeter Grbić, uspeti da umuva nešto, time omogućiti da se primi gol lufta, jer da prođu oni tamo bez primljenog gola ne ide.

бицхе тесхко бицхе један један

Пазте сценарио: Николић каже играмо на 0:0!!! Формација 10-0-0, Челсијев аутобус против Барсе на шеснести! Воја капитен на раменима јуначким држи волкова да попуни горњу празнину на голу својим телом, тако свих 11, зид од меса! Татари шутирају у тела јуначка, наши младићи се грче под топовском паљбом и ударима, али не одступају. Свет у шоку, преседан тактичке игре у Разграду! Вести се шире светом ''human wall chain on football field''. Стивен Хокинг долази да испитан потенцијалну аномалију која је условила настанак материје, молебан са милион људи испред храма Светог Саве. Полувреме; наше јуноше плаве ко боровнице; Нико Лић им даје амфетамине, тест, депо, тренболон, винстрол, анавар и коку да издрже. Друго полувреме иста прича. 96' минут чека се последњи звиждук али то је немогуће јер бугари не излазе из петерца док напуцавају Грбу у муда; цичи Грба кано змиа љута ал не попуста; 145' минут зауставног времена, Грба је мртав већ пола сата и Бугари покушавају да утерају лопту са све његовим лешом у гол али се добро закачио за Нинковича и Салета за ког се не зна да ли је мртав или само комиран од вињака. 200' минут надокнаде, Путин Спаситељ слеће хеликоптером на терен и наређује крај меча, судија свира. ... Партизан је ушао у лигу Европе. То су свих 11 платили својим животима. Одмах се отварају небеса и свих беху узнети на небо као свети Илија. Следећег дана су канонизовани и постали кућна слава милионима Срба. Ђура и даље преседник.

Meni više deluje da će u toj gužvi neko da igra rukom i da bude penal za Nefči.

Biće goleada, jedva čekam. Ne bi me čudilo da dođe i do penala.

Не може да буде рука у том ланцу су руке свима иза тела.

Ko bre tu drži ruke iza tela? Svima lete ruke k'o idiotima. Kad sam bio pionir trener me je prebacio da budem bek i stalno je pričao o rukama iza leđa da nas ne pogodi lopta ili da ne zakačimo nekoga pa da bude faul. Gledam strim prenose, protiv ludogoreca i nefčija, sve i jedan malacara rukama k'o krpena lutka. Ne znam ko je njih učio tome. Al' valjda to tako treba, oni su profi fudbaleri.