Prijava

Gledao sam baš juče šanse. Ma zalomi se kod nas dobrih tekmi, nego kada je do jaja tekma nigde se to ne piše, a kada je sranje ide na sva zvona. Jeste nam fudbal krš, ali bilo je zanimljivih utakmica uvek i biće.

Jednostavno, nama treba jedno tri, četiri sezone da dva i više timova igraju ligaške delove Evrotakmičenja u isto vreme.

ma velika je razlika izmedju partizana zvezde i ostalih. a mi u glavnom gledamo samo njihove utakmice gde protivnici dodju i igraju na remi, pukne neka kontra, bunker 90min... pa evo ovaj jelic muno covek 5 komada, kako moze da bude losa tekma kad lik da 5

jeste dzoni, trebaju i bolji tereni, vise para, postenije sudjenje, strucni ljudi u svim sferama (ne ko onaj djembeli fizioterapeut sta li je vec...]

Jeste, treba mnogo toga, ali nekako kao da sve povlači malo ta Evropa. Naravno da neko drugi osim Zvezde i Partizana malo prođe u te grupe koji put, malo da se prime, ulože.

ma vosa i jagodina svrsise u gace za po jedan kup sto osvojise. strah me da ne batale ko cigani posle barija

Ma prevelika nam je liga, ono sa 12 timova i trokružno je bilo dobro, a po mom mišljenju bi bilo najbolje da napravimo ligu na švajcarskom modelu, 10 timova, četiri kruga, 36 utakmica.

Prvo ovo malo kvalitetnih igrača ne bi bilo raštrkano na sve strane nego u tih deset timova, samim tim bi oni bili kvalitetniji, bile bi kvalitetnije utakmice itd. Drugo, kod nas 4 tima idu u Evropu, (2+1) ispadaju, to ostavlja njih 9 koji ništa ne rade, njima se i sezona zavriši oko 20 kola kada su sigurni da ne mogu ni gore ni dole, pa su utakmice još jadnije nego inače. Treće, pokazalo se kao dobro rešenje u mnogim ligama gde je sada liga bolja, npr hrvatska.

Taj trokružni sistem je odličan al bi se opet jebalo za to ko ima prednost domaćeg

Meni se nešto ne sviđa taj trokružni sistem. Izgubilo mi čar tako sve. Sećam se da su se nešto Zvezda i Partizan sastali fazon 5 puta u sezoni. Smor. 2 je dosta i jednom u sto godina 3 zbog kupa. To je to. Aj polufinale pa 4 ali jednom u 10 godina fazon.

Bilo je sa nekim plejofom jedenje govana, slično Belgijancima.

Više bi dobila liga i fudbal, nema se kod nas para za ovoliko klubova, a to što se smoriš sa četri derbija će ti biti manji smor nego mečevi sa Donjim Sremom, Mladošću itd. To smem da potpišem.

A da li te smore derbiji u košarki kojih je bilo 8 ako se ne varam? :)

Košarka je zanimljiviji sport svakako. Ne može da me smori utakmica Široki Brijeg - MZT.

Danas naš jedini predstavnik, Partizan, startuje u grupnoj fazi LE. Od 19:00 protiv Totenhema.

Šanse da pobedimo Totenhem skoro da ne postoje, tako da ako nas na oranicu usere nerešen rezultat do jaja.

Dobro je, svi smo očekivali gore.

Ja sam gledao prvo poluvreme i osecao sam se bedno. Drugo vidim kazu Partizan bolji...

Meni je neverovatno da Karabag i ostali kurci palci mogu da igraju kup Uefa, a da nasi timovi ne mogu da pobede prosecne timove i timove koji dodju sa drugim sastavom. Prosto ne zelim da priznam da su nasi fudbaleri toliko losi majku mu jebem...

Meni je neverovatno da Karabag i ostali kurci palci mogu da igraju kup Uefa, a da nasi timovi ne mogu da pobede prosecne timove i timove koji dodju sa drugim sastavom. Prosto ne zelim da priznam da su nasi fudbaleri toliko losi majku mu jebem...

Eto, Dinamo pobedi Astru sa 5:1 jebeno, a Astra izbacila Lion.

Daj Bvdlga, ljudi su jednom šutnuli na gol i imali sreće da je 0-0.

Dzoni, od ovog sastava koji je izasao na teren, ja koji pratim fudbal i premier ligu sam znao kunem ti se za 4 igraca.Ne znaci da nisu kvalitetni igraci, ali svakako nisu ocigledno dovoljno kvalitetni da igraju konstatno u PL. Sad se postavlja ono pitanje, da im je trebalo i da su svi igrali i koliko ih interesuje kup uefa, da li bi drugaciji odnos na terenu bio, ali realno, koga boli kurac, za 10 godina se niko toga nece secati, ali po meni je stvarno sramno da se ovakve utakmice ne dobijaju. Ne mislim na Partizan, nego i na Zvezdu.

A pogotovo ne razumem nase medije i ljude koji velicaju 0-0 sa opet kazem, u najmanju ruku okrnjenim timom Totenhema. Recimo, ovo je identicna situacija kao kada je Roma dosla u Bg da igra protiv Zvezde. Jeste Zvezda tada imala bolji tim od Zvezde i Partizana zajedno sada, ali svejedno, fazon Sabani Nonda u napadu. Pa jebem ti sve. I sam znas kako su nasi timovi prolazili kada su igrale prve postave MIlana,Bajerna, Arsenala i drugih.

U principu, to je moje misljenje, ja bih na neki nacin zabranio ovakve stvari. Ne mozes da izvedes kombinovani sastav, to je omalozavanje protivnika i samog takmicenja. Odustani ako neces, neka ti udare kaznu i uletece neko ko ce da igra.

Ovakvim utakmica se stvara pogresna slika u nasem fudbalu, jer ce sad neko reci, jebote igrali smo 0-0 sa Totenhemom ili smo dobili Romu jebote, a realna prica je da to nisu isti timovi koji su potrosili preko 100 miliona na pojacanja. Ja mnogo vise postujem rezultate Partizana protiv Reala recimo, kada se isprsis najjacima. Ovo mi je sviranje kurcu od strane Totema i njima slicnih. A nama se samo mazu oci ovakvim rezultatima.

Ispada sada da omalovazavam, mozda i radim to, ali stvarno mi se sere kada vidim naslove tipa ''Zvezda moze da se nosi sa najjacima'' (fazon Spartak nije 5i klub trenutno u RUSIJI, iako smatram njihovu ligu dosta jacu od recimo Holandije), ili ''Hrabri Partizan se suprotstavio Totenhemu''.

A opet kazem, ja sam prvi optimista, i mozda bih pricao drugacije da je Zvezda recimo odigrala ovakvu tekmu sa nekim jacim klubom, ali mislim da ne bih, jer sam prvi koji je pricao da cemo recimo proci MIlan one godine, koji nije imao 3 krstena treninga, i jer smatram da nas fudbal nije toliko jadan koliko ga predstavljaju. Medjutim, rezultati govore drugacije...

Elem kad je strajnić ovo rekao ja nisam primetio haha
http://i.imgur.com/1PVjDBI.png