Prijava

елек живи у тракторској приколици хехе мехехе

Sreća pa me tvoja keva hrani i greje zimi, ne znam kako bih sastavio kraj sa krajem drugačije lolo

lelek drži koku nosilju u sobi

Моји су избеглице из Далмације, Шибенско залеђе. Пре рата смо имали пара ко блата, а после рата и не, ал се има пара за отићи свако љето у камен, хвала богу.

Породично мрзимо локалнационализам, Хрвате, Роме. Волимо запјевати и испећи меса. Волимо и "Србијанце" и "Косоваре".

Ja sam izbeglica povratnik u Obrenovac, mogu reći da su ljudi u Srbiji plitkog pamćenja, dok mu mediji pune glavu nečim, spreman je i na pomoć, akciju, sažaljenje, a kad patnja drugih postane jučerašnja vest, zabole ga kurac, sve se briše, odmah je interesantnija Soraja i mundijal. Mogu da zamislim kako je to tek bilo devedesetih. Uglavnom, ko pljuje ljude koji su ostali bez kuće, bez iste dabogda ostao.

То је истина. Бојим се да сам и ја помало такав, што је одвратно.

Јеси имао ти проблема са поплавом, тј. да л' ти је водурина угрозила кућу, на било какав начин?

SAMO PIČKE BEŽE

Meni ništa, na trećem spratu, morao sam da odem jer su sve radnje bile poplavljene i nije bilo vode, struje, telefona. Nego gledam bedu ovih što su u prizemlju i ljudi koji su na spratu, a stiglo do njih. To ljudi imaju sad samo zidove.

сретна вам годишњица :*

Koliko smo mi ustvari uvek bili u hendikepu naspram srbijanaca, odbačen od društva sve i jedan krajišnik koga znam. Takva nam sudbina.

Maestro em iz Krajine, em iz Šapca.

zbog ove ove zokine nemam fasadu na kući, a nemam ni kuću.

Oblakoviću, znam ti ćaću, dolazio mi je kući, treniro me karate kacam bio dijete malo

Koliko smo mi ustvari uvek bili u hendikepu naspram srbijanaca, odbačen od društva sve i jedan krajišnik koga znam. Takva nam sudbina.

ne slazem se da smo odbaceni. prihvaceni smo i vise nego sto treba, s obzirom da smo banda uzurpatorska

Eto maestro me i zna. Jesi stariji ili mlađi od mene. Znam li te čoveče :)

Mladji sam, ne znaš me tj ne znamo se ali ti znam ćaću ko što rekoh, možemo na pivo nekad ako hoces

Eto otići ćemo na to pivo. Čim ja dođem do šapca.

jedna stvar iz mog sela, za braću izbjeglice
PAMPERS SUPA BIJELA KAFA TATINI TVRDI MEDENJAACI
https://www.youtube.com/watch?v=C_LOvVHP7Xk