Prijava

Tema o fudbalskim transferima. Vazi za sve lige, naravno. Spekulacije, potrvrdjeni transferi, diskusije o cenama igraca i potencijalnim metama klubova.
Do sada je bilo puno transfera ovog leta, a neki bombasticni su vec u najavi.
Do sada:
Arsenal: IN-Sanogo, OUT-Skilaci, Djuru, Manone
Celzi: IN-Surle, Van Ginkel, Svarcer OUT-Maluda, Romeu
Liverpul: IN-K.Ture, Minjole, Aspas, Alberto OUT-Suso, Selvi
Man Siti: IN-Jovetic, Negredo, Fernandinjo, Navas OUT-Maikon, K.Ture, R.S. Kruz
Man Junajted: IN-nema OUT-Fabio, Bebe, Skols
Totenhem: IN-Paulinjo OUT-nema
Barselona: IN-Nejmar, Afelaj OUT-Alkantara, Vilja, Deulofeu
R Madrid: IN-Isko, Iljarmendi, Karvahal OUT-Karvaljo, Kaljehon
Milan: IN-Poli OUT-Jepes, Taivo, Ambrosini
Juventus: IN-Ogbona, Tevez, Ljorente OUT-Djakerini
Bajern: IN-Alkantara, Gece OUT-Gomez, Timoscuk
Borusija: IN-Mhitarijan, Obamejang OUT-Gece, Leitner
PSG: IN-Kavani, Markinjos OUT-nema
Monako: Falkao, Mutinjo, Rodrigez, Karvaljo, Abidal OUT-nema

U Borusiju je došao i Sokratis Papastatopulos, u PSŽ pored Kavanija i Markinjosa Lukas Dinj, U Monako onaj bek iz Real Madrid Kastilje, mislim da je Fabrinjo, Tulalan i čini mi se još par igrača. Fabio nije otišao iz Mančestera. U Bajern je došao iz Kirhof. Afelaj je u Barsi još od 2011. U Milan je došao i onaj Saponara...

Everton je doveo dosta igrača, Alkaraza, Konea, Delofeua. Vila je dovela nekoliko mladih igrača, Bacunu, Okorea, Helenijusa i onaj Bugarin Tonev ako se ne varam. Vanajama u Sautemptonu, Interu su se priključili Kampanjaro, Ikardi, Belfodil, u Parmu je otišao Kasano, Mario Gomez u Fiorentini, Strotman u Romi, kao i Maikon, Benatija i Jedvaj, Stekelenburg je došao u Fulam a i onaj Amorebieta iz Bilbaa. Denisov je prešao iz Zenita u Anži, Samba se iz Kvins Park Rendžersa i katastrofalne igre tamo, vratio u Anži, KPR doveo Dana i Danija Simpsona, otišlo je brdo igrača, Botrojd, Di Džej Kempbel, Hals, Sise, Ben Haim... Svonsi je doveo nekoliko Španaca, Amata, onog Kanjasa čupavog iz Betisa, Šelvija i ja mislim još nekoliko Španaca... U jebote koliko transfera. Ima ih još.

jel treba posebna tema za transfere u basketu ili moze ovde?

E da, Napolitanci su bili aktivni, Kaljehon, Mertens, Albiol nije još kompletiran transfer ali će vrlo brzo biti, kao i Reina koji dolazi na pozajmicu. De Sanktis ide u Romu.

janpi

jel treba posebna tema za transfere u basketu ili moze ovde?

Moze ovde, sto da ne.
Inace, ja sam u uvodnom postu naveo samo neke transfere koji su mi pali na pamet. Ako je bilo jos transfera, dopisite.

Lacio je doveo Felipea iz Santosa, a Lukas Bilja koji je bio na rimskom aerodromu, odnosno na putu ka Olimpiku da potpiše ugovor sa Laciom nekoliko puta će valjda biti ozvaničen.

Azavedo Kruz novi igrač Sloge iz Doboja.

E da, propalica Krkić je otišao u Ajaks na pozajmicu.

Arsenal se rješio mnogo parazita, što će im kroz platu ostati 12 milki jevreja na godišnjem nivou, čeka se samo da odo Bentner, Šamak i Žervinjo.

Iskreno se nadam da će Bejl doći u Barsu i da dovedu normalnog štopera... Život bih dao da vidim Barsu u 3-5-2 formaciji sa
Pujol-Humels/Silva/bilo koji normalan stoper - Pike

Desno Alves
Lijevo Bejl
2 vezna Buskec i Ćavi
Ispred Injesta i
spicevi Messi i Nejmar

Jedino Bajer bi pariraoo

Bejl ide u Real za 80 milki ali u Avgustu dok Totenhem ne nadje zamenu.

Nene, Boaš u Barsi dovodi bejla. Markinjos za 35 milki u Psžu , kontam silva dolazi.

Ja baš kontam da će PSG da upari Silvu i Markinjosa, a tu je i Sako. Anćeloti je ubijao u pojam sa konstantnim forsiranjem Aleksa ispred Sakoa.

Moraju jednog da puste, sva trojica su genijalna tako da...
Samo kad bi furali ovo sto sam ja zamislio au.
Alba mi ide na kurac

Nisam razmišljao o toj Barsinoj formaciji, pošto je realno neće ni biti, ali na papiru svakako izgleda lepo. Jedino da neki ludi žabar postane trener :)

Možda Boaš nametne to on je lud kao struja...

Hajns preso u CSKA...skida gace CSKA iako zna da nece jebati Evroligu... ccc

Ma neće Boaš napuštati Totenhem, Luis Enrike ima najizglednije šanse da bude novi trener.