Prijava

'' Научници са Мичигена су недавно установили да се комбинованом техником убијања мушица дневно може потрошити 200 калорија. Уз потрошњу калорија и и велики допринос здравом животу, ова кућна рекреација има и пуно дубљег значаја у животу човека: подстиче надбубрежну жлезду на континуирано лучење серотнина, односно хормона среће. Зашто се ова значајна симулација жлезде одиграва још није утврђено са пуном тачношћу, а вођа пројекта др. Барака Обема и заменик секретара универзитета Жорж Миџкилер сигурни су да је то покренуто инстиктивно, успешним остваривањем улова ''

Наравно да сам ово измислио, него:

- Колико мушица дневно лишавате живота?
- Коју технику користите?
- Колико времена дневно упражњавате овај спорт?

Ја сам данас за пола сата ушибао око 80, односно 2 пуне пиксле. Да не помисли неко да живим у одгајивачници ових немилих инсеката, комбинаториком просторија у кући сам дошао до овог броја пленова.

Upalim krpu natopljenu naftom na sred sobe i zatvorim vrata, kad se vratim nema ni jedne, tj ima al na podu pogušene. Nakon toga pustim piliće da ih pokljucaju i eto, ukratko.

Ne znam brate ja otkad sam kupio ovaj kurac za komarce

http://www.oceni.rs/wp-content/uploads/Raid-NiD.png

Nema ni muva, ne zajebavam se. Nijednu nisam video do dana današnjeg.

Nema ni muva, ne zajebavam se. Nijednu nisam video do dana današnjeg.

А леђа, Раде, боле ли те?

А леђа, Раде, боле ли те?

Neš verovati, ne bole.

Uzmem dva muvopiča, po jedan u svaku ruku ko Legolas i udri.

pustim im Rumenku ili Kolubarski vez, one se pohvataju sicusnim rucicama u kolo, i onda ovaj sto je KEC povede kolo, ja otvorim vrata i onda one jednostavno izadju ili kako bih rekao IZIGRAJU napolje....eto, ne volim da ih ubijam ako ne mora...

http://youtu.be/V9qlLDCrizw

bolju temu nisam video haahha

Kod mene muva tek po neka, komaraca više nema.
Izgleda da su nas prskali nečime lol

Ja imam mreze na prozorima i terasi, tako da mi je kul skroz..kod kuce nisam ubio ni jednu celog leta, u selu dvadesetak dnevno..

Vas su upropastili modernizacijom i zapadnjacim marketing metodama pa koristite Raid, struje, prskalice i sl. Kako mislite tako da bidete sportisti i aktivirate nadbubreznu zlezdu, kao i da odrzavate lovacki nagon?

Ja sam uveo i internet. ĐAVOLJA RABOTA!

Metite mreže na koji prozor, prdnete koji put... i nema ih ni na vidiku... Brat moj kuka i na mušice i na komarce...al' on nije hteo da jede pasulj...

Magnumom 357. Malo je zeznuto kad sleti na glavu nekom od ukućana...

Ma satarom, sremački metod...

Ovo je prava tema za mene :)
Ja odgovorno tvrdim da ako bi ginis dozvolio da se napravi takmičenje u hvatanju muva sa rukom, da bi ja ubedljivo pobedio.
Ubijam kako hvatam, a inače ne volim da ih ubijem već bacim pauku malo da se igra ili im skinem krila da vide kako je mravima, mamu im je*em.
E tako!

Namazem ruku vnugom i cekam da slete.