Prijava

andjelka sam gotivio,sad me iritira,shutnuo bi ga u rebro

ајде Тилмо не лажи, рекли жени да има рак и послали на операцију само помоћу рендгенског снимка, а да нису радили биопсију или тако неки најосновнији тест кад је тумор у питању.
Па ми одвели мачку на стерилизацију и нашо јој ветеринар увећану млијечну жлијезду па урадио биопсију да види да није тумор. мачки јеботе!

Brate, kunem ti se da je tako bilo. Koliko god neverovatno zvučalo. Gamad je ostala da nas leči.

Ja ne znam za vas al kad dođem kući ima da se userem jednim bluntom i da zakunjam lagano.

Ima li đe kod nas da se kupi sjeme automatika, oću da posijem sebi dimam?

е јебига сад ето, звучи скроз невјероватно ал све је могуће код нас

Tašta mi radi kao anesteziolog u kliničkom centru, ta pacijentkinja joj je neka rođaka. Tašta mi se požalila šta se jebeno desilo.
Što se mene tiče ja mogu da nabavim ime i prezime i sve podatke, pa ako neko hoće da pravi priču od toga, a može, samo napred.

A bre, pa mojoj kevi su rekli u tom istom kliničkom centru da ima rak u kolenu, a ona na sreću imala neku bezopasnu izraslinu.

Definitivno ispitati stručnost niških lekara.

Uf. Ne zna se dal hemoterapija više jebe bubrege ili imunitet nulíra bukvalno pa te upala uva jebe 7 meseci dok te rak svakako ne ubije

Kucao niski kc cisto da vidim ima li nekih vesti, ono samo afere.

Хемотерапија иде логиком "убићемо рак а човек ако преживи, преживи"
Обично зрачење и радиотерапија има више ефекта од хемотерапије, али и она пропорционално више уме да сјебе

Nije tačno, vreme poluraspada svega što ti ubrizgaju je od 15 min. do 4 sata max.

Какве везе има време полураспада са оним што сам написао?

Нисам рекао да хемотерапија није ефикасна, далеко од тога, само сам навео логику њеног коришћења.