Prijava

Лечење чега, кретенски је наслов овакав какав је.

A jel može da se isprži nešto u tom ulju?

pohane tikvice u ulju marihuane

sve je to medijski
televizija
medijski manipulator
80% debila koji vjeruju svemu što čuju na tv-u
gg
ovih 20% normalnih su proglašeni budalama
tuga današnjice
svaki put se zbog ovakvih i sličnih stvari popičkam na slavama

A jel mogu da zamolim ove što u toliko ubedjeni da postoje dokazi, i da u onoj fascikli nisu skripte sa nedovršenog fakulteta, da postave te dokaze ovde. Hvala!

Ja ne znam nikoga ko se travom izlečio od raka, ali sa druge strane ne znam nikoga ko je mnogo vario pa oboleo od raka. Možda samo ne znam dovoljno ljudi, a istina je tamo negde.

Pa ni ja ne znam ljude koji imaju rak, pa to ne znači da oni ne postoje.
U krajnjem slučaju, ne znam ni ljude koji vare, jer biram društvo za rzliku od nekih.

Pazi, Vole, ja znam ljude koji imaju rak, a znam i ljude koji vare, a tvoje "za razliku od nekih" pripada vučićevskom repertoaru fraza, tako da nemoj... A bolje da znaš što više ljudi.

Jer ste našli opravdanje za narkomanisanje, narkomani?

aj nmrs degencino...al su tebe maltretoirali ljudi koji vare jbt,pa krv iz svog cmara ovde propisas...zasto biras biti kireneged,mislis da je to simpatichno?

kolike traume lik ima,jbt ceka da neko nesto ovde postavi i da prosipa svoj kupusarski humor,ae bezi degencino,niko te nije nikad smatrao smesnim,zanimljivim ni realnim,zato odjebi i pretvaraj se da su kupousi tvoja publika pa njima prosipaj traume koje su ti naneli ljudi koji vare i koji te smatraju za prejadnika cak i najvise,dok se ti toliko trudis da budes prihvacen

ne kazem da svako treba verovati da vutra leci rak,daleko od toga,ljuto pitanje je i zahteva mnogo odgovora...nije problem da linkujem mnogo linkova sa nekim ko se zdravo raspravlja,ko nije cinichna chmarina vec u pocetku sa nepromenljivim stavovima sve dok neka babuskara danica grujicic ne kaze suprotno

Ne sme se zajebavati s ljudima koji vare jerbo su prezajebani i mnogo objasnjavaju u odnosu na sirotinju koja ne vari

Е, овај во што назива људе који варе наркоманима је или немач појма или трол или бот. А с друге стране, боли ме курац, ја себи радим шта ја хоћу, и никога не сматрам нижим зато што не ради исто што и ја. Једи храну без глутена - ја се слажем. Јеби козу - баш ме брига. Боди се у вену - твој живот,твоја ствар. Мрси на Ускрс, или се причешћуј сваке недеље - немам ништа против.

sve sto si rekao pretacno je
osim to za kozu hahahah to je ipak maltretiranje zivotinje

Da sam koza, birao bih pre da me maltretiraju nego da me kolju, ali koze češće kolju nego što ih jebu, tako da je ovo prilično umereno.

Шта би радио да си јарац