Prijava

Doktori su govna lepi

Meni ta logika uopšte nije jasna. Ako je neko na samrti daj mu i heroin ako treba. Glupi doktori, učili razna sranja 6 godina pa misle da su najpametniji.

Ne sporim da su doktori govna. Vjerovatno mogu da zabrane neku vrstu lijecenja ako on ne moze da napusti bolnicu.

Каже ми један медицински брат који је провео времена у Лос Анђелесу на некој стипендији, каже да тамо све више и више користе декарбонизовано уље.

Амери ништа не користе џабе, 100% да функционише против мултипле, канцера и за шта се рекламира.
Било је истраживања, не могу да нађем сад то, нека докторка из Шпаније је дуго времена пратила коришћење уља и описала у студији како делује на канцерогене ћелије.

^^ Ово чисто ако налетите на оне које тврде да марихуану легализују само због наркомана, мада опет таквима боље и брже разбити главу него објашњавати

Елем Стеване, држим фиге за твог рођака да му дозволе лечење јер такав преседан би омогућио и осталим оболелима да дођу до овога, и не само због осталих, и већ због њега самог. 23 године, јбт скоро као ја (имам 24).

paune udavi se u svrakinoj smegmi

Сисај курац

Ajde boksujte se sad na bedevetdva ;) :P

Priznajem, lečim se marihuanom s vremena na vreme. Doduše ne uljem, više osušenom biljkom ali svakako daje efekta. Što sam stariji sve više imam problema sa stresom, ne umem da kontrolišem svoj bes, brinu me neke stvari. Kad popušim malo marihuane, postajem mnogo opušteniji, stres odlazi kao rukom odnešen, deluje mi kao da nikad nisam ni imao nikakve probleme. U mogućnosti sam da upravo popušim malu buksnicu pred polazak na fakultet, čisto da mi bude opušteniji dan. LEGALIZUJ

Zna li neko nekog ko se izlečio uljem marihuane? Svi pričaju o tome ali ja još nikog nisam upoznao da se izlečio.

Znam ja. U pitanju je bio Hočkin limfom.
Na pola terapije, devojka odbila da dalje prima hemoterapiju... promenjena ishrana i ulje od kanabisa.
Za nekih 9 meseci ništa na snimku, bilo otprilike veličine pesnice ispod grudnog koša kad je saznala.
Trenutno cura zdrava, prava, vratila se na posao, sve normalno.

jel to ulje leči sve bolesti ili?

makrobitika se kombinuje sa uljem.vezano za ishranu.ili je to samo jedna od opcija.

Ne zna se šta liječi. Jer jbg, na svaku iole dobru i korisnu informaciju o ovome imaš deset onih "jedan moj pio ulje i izliječio rak pluća, još mu se povećo kapacite pluća" i pedes "legalizujj!" ili "fuj sotona, drogeri, mrš!".

@kizo,brate jel se zajebavas ili stvarno tako razmislhjas

Kako? Mislim da sigurno neke supstance koje se nalaze u marihuani pomažu u liječenju nekih bolesti. Ja sam za to da se utvrde šta tačno i kod kojih bolesti i tegoba i u kojoj mjeri pomaže, te koje su potencijalne kontraindikacije.

Može sve što će objasniti šta djeluje na šta.