Prijava

Peđa, je l se ta devojka baš potpuno izlečila? Nema apsolutno ništa na snimcima? Nikakvih naznaka, čvorića?

Da ne ponavljam sve, pisao sam 100 puta ovde, istu priču imam sa drugom, samo što se njemu opet pojavilo na vratu.
Pa sad pokušava da ustanovi da li ulje zaista leči ili samo čini da bolest stagnira.

Ulje marihuane leči humor na mozgu.

И да само стагнира болест, опет је боље него цисплатина (хемотерапија) која поједе човека. Канџа макар нема такве нуспојаве.

Jeste, ako imaš 350e da daješ za bočicu do kraja života + cimnje da te neko uhvati i zatvori u stranoj državi.

Ali da, slažem se, sve je bolje nego smrt.

Pustite ljude da umru dostojanstveno.
Ne postoji lek koji može da izleči rak.
Neka iskoriste svoje vreme najbolje što mogu dok ne krenu teški bolovi.
Promena životnog stila, ishrane itd. možda malo može da produži život.

Krljanje ulja u venu, čajevi od algi, albanski petrolej, ruski antibiotici, japanske pečurke i ostalo što se reklamira kao magija je bacanje novca.

Umesto toga u šumu i planinu, na čist vazduh bez interneta i telefona.
Slušaj, gledaj, diši...

Ne postoji lek koji može da izleči rak.

Знам бар 20 људи који су се излијечили од разних врста рака, о чему причаш ти?

Anđelko je za narodnu medicinu, sve će to priroda izlečiti, samo ukinite nalog na fejsbuku i bacite mobilni i na pola puta spasenje ste

Autobuse daj mi lek koji će sigurno da izleči rak 100 k evra ti dajem na ruke u kešu kunem ti se u sve.
Teška je priča ovo.

e boh kakvo je sada stanje? i jel bilo šta od onog tvog odlaska po ulje?

Bas sam se lecio na prozoru pre sat vremena

mislim da se niste razumeli vas dvojica...

sto se tice price gore, lako je nama pricati treba ovo, ne treba ono, ne daj boze da se nadjemo u situaciji, al kontam i govna bih jeo ( pu pu daleko bilo)

Bilo je Capune. 40-o mesečni pomen pre mesec dana.

Brt, govorim iz ličnog iskustva.

Ali Autobus zna 20 ljudi

Biznis plan, nadjes lika sto ima rak pluca, prodas mu svoja a ti uzmes njegova, naplatis mu 200.000 evra, kupis za 100.000 evra od autobusa lek za rak, izlecis se, i ostane ti 100.000 nit oro nit kopo