Prijava

Da li bi bilo izvodljivo, a pre svega korisno ostalima, mogućnost pravljenja foldera u privatnim porukama da bi se napravio neki red.

Znači da stizanje privatnih poruka ostane kao i sad, samo sa desne strane da se doda dugme na primer "dodaj folder" kome bi sami mogli da damo ime i odgovarajuće pvt-ove da stavljamo u odgovarajuće foldere.
A kad prebaciš poruku da se ona skroz prebaci, tj da glavna strana pvt bude prazna.

Ovako bi se smanjio haos i traženje odgovarajuće poruke bi se svelo na minimum.

Nadam se da sam dobro objasnio, ako nisam jebi ga.

Ma, tražili su ljudi svašta i onda dobili npr. italik i bold. Fino je Dio sumirao.

http://www.dodaj.rs/f/1q/YD/1OAxepEX/images.jpg

Доста је урадио, ђе ћете више?

ne znam šta je, al se slažem, jer su novine uvek dobrodošle :)

Поготово кад нестане гуз папира.

Problem je što kad bi krenuo da ispunjava želje onda nikome ne bi moglo da se udovolji. Svako ima neku svoju zamisao kako bi sajt trebao da izgleda (bez namere da te kritikujem).

Поготово кад нестане гуз папира.

a za potpalu?

Inače, ja sam za to da vežemo maramu (onu Rambovu) Vukajliji....al ko mene pita... :)

Dobio si ne samo Rambovu maramu, nego redizajn sajta.

Al marame nema... :-/

ijao brate jos jedan predlog idte u kurac

Ja mislim da bi ove popularne definicije trebalo izbaciti. Ne valja to ništa.

А што је компликовано тражит' поруку? :)

Ја мислим да би требало направити још један подфолдер, где ће се стављати онај фолдер који направиш за поруке али да буде у малим фолдерчићима и у једном великом фолдеру.
Па све у фолдер.

Ето... :)

Ronine, ne lupaj gluposti.

A kad prebaciš poruku da se ona skroz prebaci, tj da glavna strana pvt bude prazna.

jebes mi mater ako ovo razumem